داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ماسک
ایران در وضعیت قرمز کرونایی است
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷

عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا با اشاره به آمار و ارقام شمار مبتلایان به کرونا در استان‌های کشور تاکید کرد: در حال حاضر وضعیت کل کشور قرمز است.

احتمال افزایش محدودیت‌های کرونایی در تهران
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵

استاندار تهران از انتخاب تهران برای پایلوت نظارت جدی بر استفاده از ماسک خبر داد و بر لزوم اعمال محدودیت های بیشتر تاکید کرد.

متلک کرونایی ترامپ به بایدن؛ ماسکتو بردار!
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹

رئیس‌جمهور آمریکا ضمن به سخره گرفتن نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ به خاطر استفاده از ماسک در بحبوحه پاندمی کرونا، مدعی شد که رقیب دموکراتش در حقییقت با ماسک زدن قصد دارد جراحی پلاستیکش را بپوشاند.

قیمت ماسک در داروخانه نرخ مشخص دارد؟
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که گشت مشترکی با همکاری بازرسان سازمان حمایت و دانشگاه‌های علوم پزشکی، برای کنترل عرضه و قیمت ماسک و اقلام ضدعفونی کننده انجام می شود.

ماسک برای چه کسانی خوب نیست؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

افرادی که نمی‌توانند بدون استفاده از کمک، ماسک را از صورت‌شان بردارند، شامل نوزادان و کودکان خردسال و همچنین افرادی که دچار سختی تنفس هستند، نباید از ماسک استفاده کنند.

روحانی: یک بیماری هم در همسایگی ما شایع شده است
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

رئیس‌جمهور گفت: باید مراقبت بهداشتی را در فصل پائیز بیشتر کنیم. یک نوع بیماری هم در همسایگی ما ایجاد شده که شبه ذات الریه است و شنیدم از کرونا خطرناکتر است.

کاهش استفاده مردم از «ماسک»!
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲

سخنگوی وزارت بهداشت نسبت به کاهش استفاده از ماسک توسط مردم در فضاها و اماکن مختلف هشدار داد و گفت: کرونا هنوز واکسن و داروی اختصاصی ندارد و سه اصل فاصله گذاری، شستوشوی مرتب دستها و استفاده از ماسک همچنان موثرترین راه پیشگیری از این بیماری است.

تولید روزانه ۱۶ میلیون ماسک در کشور
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

رییس سازمان بسیج اصناف و فعالان اقتصادی کشور گفت: در مرحله دوم کرونا ضمن استفاده از ظرفیت‌های استانی، ۵۷۷ کارگاه نیمه صنعتی صنفی و جهادی برای تولید روزانه ۱۶ میلیون عدد ماسک شناسایی شد.

جریمه بیرون انداختن ماسک از خودرو چقدر است؟
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت گفت: بیرون انداختن ماسک و دستکش از پنجره خودرو دقیقا همانند پرت کردن زباله است که قانونگذار برای این تخلف جریمه 30 هزار تومانی تعیین کرده است.

تظاهرات بر علیه ماسک صورت در ایتالیا
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

در حدود یک هزار معترض روز شنبه در شهر رم ایتالیا علیه اجباری شدن استفاده ماسک برای دانش آموزان و واکسیناسیون اجباری آنان دست به اعتراض زدند.