داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار امیرعلی-حاجی-زاده
ورود نیروی هوافضای سپاه به صنعت خودروسازی چگونه است؟
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در یادداشتی نوشت: در حوزه تولید موشک و پهپاد، فناوری‌های روز دنیا در اختیار ماست و همگی هم نتیجه کار بومی خودمان بوده است.

فیلم: رفاقت و صمیمیت ارتش و سپاه ریشه‌دار است
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه رفاقت و صمیمیت ارتش و سپاه ریشه‌دار است، گفت: انتقام خون شهید صیاد شیرازی موضوعی حیثیتی برای پاسداران بود.

بچه مهندس ۳، همسو با فرازهای بیانیه گام دوم
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

فرمانده هوا فضای سپاه، با قدردانی از عوامل ساخت مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس ۳»، گفت: داستان این مجموعه در راستای بخش‌های مهم بیانیه گام دوم انقلاب درباره توسعه علم بود که به آن خوب پرداخته شد.

نور نفتکش‌های اعزامی به ونزوئلا را رصد می‌کرد
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵

فرمانده فضایی نیروی هوافضای سپاه گفت: همه زیرسیستم‌های ماهواره نور هم اکنون فعال بوده و ثمردهی این ماهواره شروع شده است.

راه صنعت خودروی کشور از بیرون مرزها نمی گذرد
۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه ما یک صنعت فناورانه دراختیار داریم که بدون محدودیت آماده انتقال آن به صنعت خودروی کشور هستیم، گفت: راه صنعت خودروی کشور از بیرون مرزها نمی گذرد و با تکیه بر دانش ایرانی می‌توانیم پیچیده‌ترین فناوری‌ها را مدیریت کنیم.

محصول ارتش و سپاه در سواحل ونزوئلا
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵

صبح امروز سرلشکر موسوی با سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه دیدار و گفتگو داشتند.

فیلم: انتشار تصاویر جدید از بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه هوافضای سپاه
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰

در آستانه سالروز بازدید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه، تصاویر جدیدی از این بازدید منتشر شد.

پشت‌پرده شایعه شهادت سردار حاجی‌زاده در سوریه چیست؟
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

شب گذشته برخی رسانه‌های نزدیک به عربستان سعودی مدعی شهادت فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به حومه حمص در سوریه شدند که برای چندمین بار پیاپی تکذیب شد؛ اما پشت پرده شایعه شهادت فرماندهان ایرانی چیست؟

پرتاب نور ابعاد جدیدی از قدرت دفاعی را به منصه ظهور گذاشت
۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) گفت: پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور به عنوان یک دستاورد بزرگ ملی ابعاد جدیدی از قدرت دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران را به منصه ظهور گذاشت.

فیلم: اهمیت راهبردی موفقیت‌ سپاه در عرصه هوافضا
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳

کارشناس مدعو ایران اینترنشنال از اهمیت راهبردی موفقیت های سپاه پاسداران در عرصه هوا - فضا و قرار دادن ماهواره نظامی در مدار زمین می گوید.