داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار امیرعلی-حاجی-زاده
نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مشکلات کشور است
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به الزامات رسیدن به جایگاه کشورهای تراز اول جهان تاکید کرد: با نگاه انقلابی، مجاهدت، استقامت و اعتماد به ظرفیت های داخلی می توان بر مشکلات کشور فائق آمد.

جزو ۱۰ کشور اول رادارساز جهان هستیم
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

فرمانده هوافضای سپاه هم پوشانی رادارهای نیروی هوافضای سپاه با رادارهای ارتش را از دستاوردهای بزرگ نظامی دانست و گفت: اگر در دنیا ۲۰ کشور ساخت رادار وجود دارد، حتما ایران اسلامی جزو ۱۰ کشور اول است.

فیلم: سردار حاجی‌زاده: توانایی‌های موشکی برای بسیاری باورپذیر نبود
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

فرمانده هوافضای سپاه: با راه اندازی نمایشگاه توانمندی های راهبردی هوا فضا، ضمن ارائه تاریخچه ای از فعالیت های موشکی، قصد داریم الگویی برای پیشرفت علمی و صنعتی ارائه کنیم.

سردار حاجی زاده: در حوزه هوافضا حداقل در بین ۱۰ کشور برتر دنیا قرار داریم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به دستاوردهای کشور در حوزه‌ی هوافضا تصریح کرد: چنانچه امروز درباره موشک های زمین به زمین، موشک‌های کروز، هواپیماهای بدون سرنشین و حوزه های فضایی، رادار و جنگال حرف می‌زنیم، این حوزه ها در تراز جهانی است و می‌توانیم با قدرت بگوییم که حداقل در بین 10 کشور برتر دنیا در این زمینه هستیم.

اگر تحریم ها برداشته شود راه صادرات باز می شود
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت: ما در بحث تامین تسلیحات مورد نیاز کشورمان به خارج نیاز نداریم و خودکفا هستیم.

سود سپاه در ورود به صنعت خودروسازی چیست؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه نیروهای مسلح امروز وظیفه خود را کمک و حمایت ازتوسعه صنایع داخلی می‌دانند، گفت: بدون هیچ‌گونه چشم‌داشت و تنها با هدف اعتلای کشور در این عرصه حضور خواهیم یافت.

حاجی زاده: شهرهای موشکی سپاه ترسناک و وسیع است
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

سردار حاجی زاده درباره شهرهای موشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: شهرهای موشکی ما بسیار وسیع است و همین موضوع یک قدرت و بازدارندگی ایجاد کرده است

عکس: سردار حاجی‌زاده و سردار اشتری در مراسم روضه
۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵

مــراسـم عـزاداری دهه اول مــحــرم‌الـحـرام ۱۴۴۲ در هیئت ریحانه الحسین علیه السلام با سـخنــرانی حجت‌الاسلام حامد کاشانی و مـرثـیـه‌خـوانــی سیدمجید بنی فاطمه در مجموعه پارک ارم تهران برگزار می گردد.

ورود نیروی هوافضای سپاه به صنعت خودروسازی چگونه است؟
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در یادداشتی نوشت: در حوزه تولید موشک و پهپاد، فناوری‌های روز دنیا در اختیار ماست و همگی هم نتیجه کار بومی خودمان بوده است.

فیلم: رفاقت و صمیمیت ارتش و سپاه ریشه‌دار است
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه رفاقت و صمیمیت ارتش و سپاه ریشه‌دار است، گفت: انتقام خون شهید صیاد شیرازی موضوعی حیثیتی برای پاسداران بود.