داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
فیلم: سردار حاجی‌زاده: توانایی‌های موشکی برای بسیاری باورپذیر نبود
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

فرمانده هوافضای سپاه: با راه اندازی نمایشگاه توانمندی های راهبردی هوا فضا، ضمن ارائه تاریخچه ای از فعالیت های موشکی، قصد داریم الگویی برای پیشرفت علمی و صنعتی ارائه کنیم.

سردار حاجی زاده: در حوزه هوافضا حداقل در بین ۱۰ کشور برتر دنیا قرار داریم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به دستاوردهای کشور در حوزه‌ی هوافضا تصریح کرد: چنانچه امروز درباره موشک های زمین به زمین، موشک‌های کروز، هواپیماهای بدون سرنشین و حوزه های فضایی، رادار و جنگال حرف می‌زنیم، این حوزه ها در تراز جهانی است و می‌توانیم با قدرت بگوییم که حداقل در بین 10 کشور برتر دنیا در این زمینه هستیم.

اگر تحریم ها برداشته شود راه صادرات باز می شود
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت: ما در بحث تامین تسلیحات مورد نیاز کشورمان به خارج نیاز نداریم و خودکفا هستیم.

سود سپاه در ورود به صنعت خودروسازی چیست؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه نیروهای مسلح امروز وظیفه خود را کمک و حمایت ازتوسعه صنایع داخلی می‌دانند، گفت: بدون هیچ‌گونه چشم‌داشت و تنها با هدف اعتلای کشور در این عرصه حضور خواهیم یافت.

حاجی زاده: شهرهای موشکی سپاه ترسناک و وسیع است
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

سردار حاجی زاده درباره شهرهای موشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: شهرهای موشکی ما بسیار وسیع است و همین موضوع یک قدرت و بازدارندگی ایجاد کرده است

عکس: سردار حاجی‌زاده و سردار اشتری در مراسم روضه
۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵

مــراسـم عـزاداری دهه اول مــحــرم‌الـحـرام ۱۴۴۲ در هیئت ریحانه الحسین علیه السلام با سـخنــرانی حجت‌الاسلام حامد کاشانی و مـرثـیـه‌خـوانــی سیدمجید بنی فاطمه در مجموعه پارک ارم تهران برگزار می گردد.

ورود نیروی هوافضای سپاه به صنعت خودروسازی چگونه است؟
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در یادداشتی نوشت: در حوزه تولید موشک و پهپاد، فناوری‌های روز دنیا در اختیار ماست و همگی هم نتیجه کار بومی خودمان بوده است.

فیلم: رفاقت و صمیمیت ارتش و سپاه ریشه‌دار است
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه رفاقت و صمیمیت ارتش و سپاه ریشه‌دار است، گفت: انتقام خون شهید صیاد شیرازی موضوعی حیثیتی برای پاسداران بود.

بچه مهندس ۳، همسو با فرازهای بیانیه گام دوم
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

فرمانده هوا فضای سپاه، با قدردانی از عوامل ساخت مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس ۳»، گفت: داستان این مجموعه در راستای بخش‌های مهم بیانیه گام دوم انقلاب درباره توسعه علم بود که به آن خوب پرداخته شد.

نور نفتکش‌های اعزامی به ونزوئلا را رصد می‌کرد
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵

فرمانده فضایی نیروی هوافضای سپاه گفت: همه زیرسیستم‌های ماهواره نور هم اکنون فعال بوده و ثمردهی این ماهواره شروع شده است.