داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فلسطین-اشغالی
توطئه بن سلمان علیه اردن درباره بیت المقدس
۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

مقامات سعودی که پس از ولیعهدی محمد بن سلمان تلاش برای حذف اردن و جایگزین کردن عربستان به عنوان رییس شورای تصمیم گیر اوقاف قدس را آغاز کرده اند، همچنان با کمک رسانه های رژیم صهیونیستی به این تلاش ادامه می دهند.

جنوب شرقی فلسطین اشغالی در تیررس موشک های مقاومت یمن
۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹

سایت شبکه خبری المیادین با بررسی بُرد موشک بالدار «قدس ۲» به این نکته اشاره کرد که مرزهای جنوب شرقی فلسطین اشغالی نیز در تیررس موشک های مقاومت یمن قرار دارد.

داعش لوله گاز مصر و اراضی اشغالی را منفجر کرد
۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹

گروه تروریستی داعش در تلگرام اعلام کرد که مسئول انفجار خط لوله گاز میان مصر و اراضی اشغالی در روز پنج شنبه است، اما شواهدی را در این خصوص ارائه نداد.

چرایی سفر پامپئو به جولان اشغالی؟!
۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

با وجود شکست دونالد ترامپ در انتخابات اخیر آمریکا، مایک پامپئو، وزیر خارجه دولت وی قصد دارد برای اولین بار از ارتفاعات اشغالی جولان و شهرک‌های اسرائیلی واقع در کرانه باختری اشغالی بازدید کند.

نیت های شوم دولت ترامپ علیه فلسطین ادامه دارد
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

دبیرکل جنبش «ابتکار ملی» فلسطین با اشاره به بازدید قریب الوقوع وزیر خارجه آمریکا از شهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری، گفت: دولت آمریکا به دنبال تشدید تجاوزات خود علیه ملت فلسطین است.

توطئه جدید صهیونیستی برای دست‌اندازی به کرانه باختری
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲

بازوی اجرایی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری قصد دارد با اعمال تغییراتی در پایش اراضی این منطقه بر صدها هزار متر از اراضی فلسطینی‌ها مسلط شود.

حاکمان برخی کشورهای اسلامی پایه‌گذار تفرقه در امت اسلام شده‌اند
۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برخی اندک از حاکمان کشورهای اسلامی با پشت کردن به محور وحدت جهان اسلام، پایه­ گذار تفرقه در بین امت اسلامی شده‌­اند.

توجیهات مجدد امارات درباره خیانت اخیر
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲

امارات امروز (چهارشنبه) به توجیه و ذکر دلایل ادعائی درخصوص عادی سازی خود با رژیم صهیونیستی پرداخت.

ترامپ چگونه رژیم‌های عربی را وادار به سازش کرد؟
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

دونالد ترامپ در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا رژیم‌های مرتجع عربی را وادار به توافقی با صهیونیست‌ها کرد که با توجه به سابقه مصر و اردن در این زمینه عملا هیچ سودی برای اعراب ندارد.

آلمان: شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینی متوقف شود
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

نماینده آلمان در شورای امنیت خواستار توقف شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین از جمله قدس شرقی و پایان دادن به تخریب خانه‌های فلسطینیان و لغو کامل طرح الحاق کرانه باختری شد.