داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دهه-فجر
بهره‌برداری آزمایشی منطقه یک آزادراه تهران-شمال‌ از امروز تا دقایقی دیگر
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

از امروز 23 بهمن‌ماه بهره‌برداری آزمایشی از منطقه یک آزادراه تهران-شمال آغاز خواهد شد و این پروژه اوایل اسفندماه بهره‌‌برداری رسمی می‌شود.

پیام تبریک «اسماعیل هنیه» به رهبر انقلاب
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پیامی به رهبری، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک و از مواضع ایران در حمایت همیشگی از مسأله فلسطین قدردانی کرد.

قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم‌الله ۲۲ بهمن ۹۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم‌الله ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۸ از سوی حجت‌الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران قرائت شد.

آلمان فشار آمریکا را تحمل نکرد
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

به دنبال فشارهای واشنگتن به برلین درباره عدم حضور در مراسم پیروزی انقلاب اسلامی ایران، رئیس‌جمهور آلمان در سال جاری به مناسبت سالگرد تاسیس جمهوری اسلامی ایران پیام تبریک ارسال نمی‌کند.

جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

همزمان با فرارسیدن ایام‌الله دهه‌ی فجر و سالروز بیعت تاریخی همافران ارتش با حضرت امام خمینی در ۱۹ بهمن ۵۷، جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی تا ساعتی دیگر با فرمانده کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار خواهند کرد.

لزوم نقش آفرینی آحاد مردم در انتخابات
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

رئیس قوه قضائیه گفت: روحیه ما می توانیم در تمامی قسمت های جامعه گره از کارهای کشور می گشاید.

اقدام عجیب دبیرکل هلال‌احمر: پرچم «من انقلابی‌ام» را پایین بکشید
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶

حسن جعفری گفت: امروز دبیر کل جمعیت هلال احمر در مراسم گرامیداشت دهه فجر از ما خواست تا پرچم «من انقلابی‌ام» را پایین بکشیم و هنگامی که با مخالفت ما مواجه شد به قهر جلسه را ترک کرد.

فردا گلزار شهدای سراسر کشور عطر افشانی می‌شود
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵

فردا همزمان با نخستین پنج شنبه از ایام الله دهه فجر، گلزار شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در سراسر کشور عطرافشانی و گلباران می‌شود.

بهترین لحظه عمر امام
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴

امام پس از اتمام سخنرانی به خانه یکی از بستگانشان منتقل شدند در تعریف این صحنه گفتند: بعد ازاینکه عمامه از سرم افتاد و من بر اثر فشار مردم زمین خوردم و مردم  برای لحظاتی از روی من رد شدند احساس کردم دارم قبض روح می شوم و ادامه دادند بهترین لحظه عمر من زمانی بود که احساس می کردم دارم در زیر دست و پای مردم ازبین می روم.

پیام ایران پیام ایستادگی و مقاومت است
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه تاکید امام بر اجرای عدالت بود، تاکید دستگاه قضا نیز همین خواهد بود، گفت: در سیره و سلوک امام و نگاه به مردم و مردم باوری یک شعار نبود، مثل بعضی از سیاسیون دنیا که دم از مردم می‌زنند اما فقط اسم مردم را می‌برند و توجهی به مردم ندارند، نگاه امام به مردم این نبود.