داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انوشیروان-محسنی-بندپی
ضرورت دورکاری در مقابله با کرونا
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸

استاندار تهران بر تقلیل ساعت کار و استفاده از ۵۰ درصد از نیروی انسانی و ظرفیت دورکاری برای مقابله با کاهش کرونا در کلانشهر تهران تاکید کرد.

پایتخت در وضعیت نگران‌کننده‌ای است
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

محسنی بندپی، استاندار تهران وضعیت این استان از نظر شیوع بیماری کرونا را هشداردهنده و نگران‌کننده دانست.

دلیل اوج گیری کرونا در پایتخت مشخص شد
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷

آمار مبتلایان و فوتی ها هم جلودار برپا کنندگان مراسم ها نشد و هر روز شاهد اوج گیری بیشتر کرونا در استان تهران هستیم به طوری که این ویروس در عروسی و عزا میزبان شده است.

استاندار تهران: کسی بدون ماسک حق ورود به اجتماعات را ندارد
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

استاندار تهران گفت: کسانی که از ماسک زدن ممانعت کنند ابتدا با برخوردهای ارشادی و راهنمایی و در مرحله دوم از ورود آنها به دستگاه‌های اداری و حمل و نقل عمومی اعم از مترو، اتوبوس و تاکسی جلوگیری می‌شود.

احتمالا طرح ترافیک در تهران لغو شود
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸

محسنی بندپی گفت: اولین بند نامه استانداری تهران و فرمانده عملیات مبارزه با کرونا به ستاد ملی مبارزه با کرونا، این است که طرح ترافیک را متوقف کنیم تا بتوانیم فاصله گذاری اجتماعی را ارتقا ببخشیم.

بررسی امکان «ادامه فعالیت بازار تهران»
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۱

استاندار تهران با اشاره به اینکه امکان تجدید نظر برای فعالیت برخی مراکز پرتجمع وجود دارد گفت: امکان ادامه فعالیت بازار تهران توسط تیم نظارت تا پایان هفته اعلام می شود.

دلیل عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در مترو چیست؟
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷

استاندار تهران در جلسه شورای ترافیک استان تهران گفت: حجم بالای مسافر در حمل‌ونقل عمومی باعث می‌شود که رعایت فاصله‌گذاری محقق نشود.

بندپی: خط فقر در تهران ۴.۵ میلیون تومان است
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

استاندار تهران گفت: در تهران خط فقر ۴.۵ میلیون تومان و میانگین کشوری دو میلیون و ۱۰۰ تومان است.

زالی: بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریور پیشنهاد بود!
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸

فرمانده عملیات و مدیریت مقابله با کرونا در استان تهران همچنین به بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریورماه اشاره کرد و گفت: این تاریخ پیشنهادی بوده و بر اساس شرایط آن زمان تصمیم‌گیری انجام خواهد شد. مدل‌هایی برای این موضوع پیشنهاد شده است که در جلسات بعدی به آن پرداخته خواهد شد و تصمیم‌گیری می‌شود که از آن جمله می‌توان به استفاده از ظرفیت آموزش مجازی اشاره کرد.

بندپی: مخالف بازگشایی تالارهای عروسی هستم
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴

استاندار تهران گفت: به عنوان مسئول ستاد مقابله با کرونا استان تهران مخالف بازگشایی تالارها برای مراسم عروسی و ... هستیم.