داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمد-بن-سلمان
اذان ریاض و برلین؛ شگفتانه‌ی روزگار ما
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

خالد بن فرحان آل سعود با انتشار پیامی توئیتری از سیاست‌های اسلام‌ستیزانه ولیعهد سعودی انتقاد کرد.

ترامپ: با بن‌سلمان برای کاهش تولید نفت صحبت کردم
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۸

رئیس جمهور آمریکا در تماسی تلفنی با ولیعهد عربستان سعودی، با وی درباره ضرورت کاهش تولید نفت عربستان برای نجات صنعت نفت و گاز آمریکا صحبت کرد.

نظام رانتی؛ چشم‌انداز بن سلمان در مرز نابودی
۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

با توجه به نظام اقتصاد رانتی عربستان و وجود فساد گسترده در این کشور در سایه نادیده گرفتن وضعیت اقشار کم درآمد٬ چشم‌انداز ۲۰۳۰ و برنامه تحول ملی محمد بن سلمان در معرض نابودی ست.

نقشه بن سلمان برای سوء استفاده از بحران کرونا
۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

فعال توئیتری معروف با نام مجتهد از تلاش بن سلمان برای سوء استفاده از بحران کرونا در عربستان خبر داد.

همه قربانیان محمد بن سلمان
۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲

محمد بن‌سلمان که اکنون در آستانه پادشاهی است، بر اوضاع کنترل پیدا کرده و با حذف بی‌رحمانه و از میدان خارج کردن رقبا و منتقدانش، از جمله اعضای خاندان سلطنتی، بنیان‌های خاندان سعودی را به لرزه درآورده است. 

بن سلمان؛ کاتالیزور سقوط
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷

با توجه به سیاست‌ خارجی و داخلی محمد بن‌سلمان از زمان روی کار آمدنش در نظام سعودی٬ شواهد نشان می‌دهد که فروپاشی آل سعود به دست او صورت خواهد گرفت.

تلاش خالصانه ملک سلمان برای تثبیت جایگاه پسر لوس خود
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

روزنامه الاخبار نوشت بر خلاف باور عمومی، ولیعهد سعودی در انجام کارهایش تحت حمایت مستقیم پدرش قرار دارد و ملک سلمان برای تثبیت قدرت پسرش از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کند.

محمدبن‌سلمان به دخترعمویش نیز رحم نکرد
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷

گزارشی که بتازگی منتشر شده، نشان می‌دهد بازداشت‌های خاندان پادشاهی عربستان سعودی به دستور «محمد بن سلمان» ولی‌عهد تنها شامل مردان نیست بلکه یکی از دخترعموهای وی نیز حدود یک سال است که در زندان «الحائر» زندانی است.

پدر و پسر شاید با هم بروند!
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

بن‌سلمان به دلایل گوناگون و از جمله خسارت‌های سنگین و تلفات انسانی فراوانی که در جنگ یمن به مردم عربستان تحمیل کرده است، با نارضایتی توأم با نفرت مردم روبه‌روست.

بن سلمان به طور همزمان آتش جنگ قدرت و نفت را روشن کرد
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

روزنامه «رای الیوم» نوست: عربستان به طور همزمان آتش دو جنگ را شعله ور کرد که اولی جنگ داخلی علیه شاهزادگان « کودتاگر» و دومی جنگ نفتی جهانی علیه روسیه است.