داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تحریم-دارو
کرونا و سیاست‌های بی‌رحمانه آمریکا علیه ایران
۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

دولت‌های چین و روسیه خواستار تعلیق تحریم‌ها علیه ایران شده‌اند. دولت روسیه با اشاره به تحریم‌های «غیرقانونی» و «ضدبشری» آمریکا، واشنگتن را به قطع هدفمند دسترسی ایرانیان به لوازم پزشکی حیاتی متهم کرد. دولت ترامپ چنان بی‌رحم و بی‌توجه است که دولت‌های چین و روسیه از نظر اخلاقی بالاتر از آن قرار می‌گیرند.

کرونا بهانه جدید دار و دسته ترامپ برای افزایش تحریم دارویی ایران
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷

به‌رغم شیوع ویروس کرونا و بحران گسترده در بهداشت عمومی در ایران، یک گروه فشار ضدایرانی که روابط نزدیکی با دولت ترامپ دارد؛ به دنبال ترغیب شرکت‌های دارویی است تا تجارت با ایران را لغو کنند. به ویژه آن دسته از شرکت‌هایی که با عنوان معافیت‌های بشردوستانه از تحریم‌های آمریکا مصون مانده‌اند.   

روحانی: آمریکا امروز تروریست است و در حال انجام اقدام تروریستی است
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۲

آمریکا امروز به عنوان دشمن یک حکومت و تقابل با یک قدرت مطرح نیست، آمریکا امروز تروریست است و در حال انجام اقدام تروریستی است و یک ملت بزرگ فرهنگ‌دوست و فرهنگ‌ساز و ملتی را که در طول قرن‌ها و هزاره‌ها، بر گردن تمام جهانیان و علم و دانش حق دارد، تحت فشار و تحریم قرار می‌دهد.

کانال دارو تایید رسمی تحریم غذا و دارو بود
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲

با راه اندازی کانال به اصطلاح بشردوستانه برای تامین اقلام دارویی رسما تایید کردند که دارو و غذا هم تحریم است در حالی‌که نباید باشد.

جنتلمن های تروریست
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷

بررسی مصادیق و سوابق مقامات آمریکایی و اروپایی همگی نشانگر آن است که این جنتلمن های پشت میزمذاکره دقیقا همان تروریست های فردوگاه بغداد هستند، این بیان رهبرانقلاب نیز مساله را فراتر از عدم اعتماد به طرف های آمریکایی و اروپایی ارتقا داد بلکه با این توصیف و بیان حتی دیپلمات های آنها را نیز در جایگاه تروریست ها و قاتلان شهید حاج قاسم سلیمانی قرار دادند.

رئیسی: تحریم دارو، مصداق بارز تروریسم اقتصادی است
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳

رئیس قوه قضائیه، جلوگیری آمریکا از ورود دارو به کشور را مصداق بارز تروریسم اقتصادی و جنایت علیه بشریت دانست و خواستار اقدام واقعی جامعه جهانی در مقابل اقدامات ضدبشری ایالات متحده آمریکا شد.

تحریم دارویی مردم ایران؛ جنایتی دیگر از آمریکا + فیلم
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴

هرچند مقامات آمریکایی در اظهارات خود با گرفتن ژست مردم دوستی اعلام می کنند تحریم ها مردم را هدف قرار نداده و دارو و مواد غذایی از تحریم ها معافند اما اتفاقا فشارهای تحریمی بر اقلام بشردوستانه روز به روز بیشتر شده است و حتی شرکت های دارویی چون مولنیک از فروش داروهایی برای کودکان بیمار مبتلا به ای بی(پراونه ای) سرباز می زنند.