داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نیروی-انتظامی
فرمانده ناجا: احتیاج به حمایت‌های قضائی داریم
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا بر لزوم حمایت های قضائی از نیروهای پلیس در جریان اجرای ماموریت ها تاکید کرد.

اولتیماتوم رئیس دستگاه قضا به اراذل و اوباش
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

رئیس قوه قضائیه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش فرماندهان و مرزبانان ناجا گفت: مطلقا اجازه نمی دهیم هیچ نقطه ای از کشور به محل امنی برای فاسدان، اراذل و اوباش و معتادان متجاهر تبدیل شود.

هیچ فردی اجازه عربده کشی ندارد
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸

فرمانده نیروی انتظامی گفت: به هیچ فردی اجازه عربده کشی، قانون شکنی و تعدی به حقوق مردم را نمی‌دهیم و اراذل و اوباش بدانند که در برابرشان کوتاه نمی آییم و با اقتدار برخورد می‌کنیم.

قدردانی فرمانده ناجا از عزاداران حسینی
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

فرمانده نیروی انتظامی از تمامی عزاداران حسینی (ع) و هیئات مذهبی که دستورالعمل های بهداشتی را در برپایی عزاداری برای سید و سالار شهیدان به دقت رعایت کردند، قدردانی کرد.

عاملان انتشار آگهی فروش سوالات کنکور دستگیر شدند
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری سه تن از عاملان انتشار آگهی کذب فروش سوالات کنکور ۹۹ در فضای مجازی خبر داد.

جزئیات شهادت مامور پلیس در تعقیب و گزیز
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴

درپی شهادت یکی از ماموران پلیس در عملیات تعقیب و گریز با مجرمان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگاه قضایی خواست تا هرچه سریعتر به این پرونده رسیدگی کند.

اطلاعیه ناجا در آستانه فرارسیدن ماه محرم
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آستانه فرارسیدن ماه محرم الحرام در اطلاعیه ای بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در این ایام توسط عزاداران اباعبدالله الحسین (علیه السلام) تاکید کرد.

کرونا بهانه عدم بازداشت معتادان متجاهر
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از عدم جمع آوری معتادان متجاهر به بهانه کرونا انتقاد کرد و گفت: بین ۱۰ تا ۱۵ هزار معتاد متجاهر هنوز در سطح شهرها هستند.

سالیانه چند نفر در تهران به قتل می‌رسند؟
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

به گفته رییس پلیس آگاهی پایتخت، سالیانه بسیار کم‌تر از ۱۰۰ نفر در پایتخت به قتل می‌رسند و در این باره نگرانی‌ای وجود ندارد.

انفجار یک شی صوتی در زاهدان
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

بامداد امروز یک شی صوتی در منطقه «زیباشهر» زاهدان در اطراف یک خودروی انتظامی منفجر شد.