داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کارگردان
ماجرای صدور مجوز کارگردانی برای یک اینفلوئنسر اینستاگرامی از ۲ نگاه
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵

سینمای ایران در دوران کرونا آن‌قدر بی‌مسئله شده که حالا جنجال بر سر صدور مجوز برای حضور یک اینفلوئنسر اینستاگرامی در عرصه کارگردانی سینما تبدیل به یکی از دغدغه‌های اصلی رسانه‌ها پیرامون سینما شده است! سینمایی که در دوران کرونا به سختی نفس می‌کشد و با سیلی صورتش را سرخ نگه داشته است.

دلیل شکایت نهاد ریاست جمهوری از ابوالقاسم طالبی
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۳

حسام‌الدین آشنا پیرامون شکایت نهاد ریاست جمهوری از ابوالقاسم طالبی کارگردان سینما توضیحاتی داد.

راما قویدل تکذیب کرد: کرونا ندارم
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱

راما قویدل کارگردان سینما و تلویزیون خبر ابتلایش به کرونا را تکذیب کرد و تاکید کرد که به صورت خودخواسته به قرنطینه رفته است.

از رسول‌اف‌ بانک تا رسول‌اف‌ سینما
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

محمد رسول‌اف دیروز جایزه خرس‌طلایی را از جشنواره برلین به خاطر فیلم «شیطان وجود ندارد» برد. احسان رسول‌اف هم دو سال پیش جایزه ویژه هیات داوران را به خاطر تهیه‌کنندگی فیلم «بمب، یک عاشقانه» از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

درآمد میلیاردی برای ۴۰ سال تلاشم کاملاً طبیعی است!
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

مدرس و کارگردان تئاتر گفت: حق من است که بعد از چهل سال حضور در تئاتر از آن درآمد کسب کنم، وقتی چهل سال در یک رشته زحمت می‌کشید اگر درآمد میلیاردی هم داشته باشید کاملاً طبیعی است.

کارگردان‌ شدن ۳ راه بیشتر ندارد: پدر، عشق، شهرت!
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴

اعداد نشان می‌دهد دهه ۹۰ با وجود ورود منابع مالی غیرشفاف و مبهم و حضور ساختارهای پیچیده اما برای فیلم‌اولی‌ها، دوره موفقی بوده است. بسیاری از کارگردانان جوان و مستعد در همین دهه، آثار شاخصی ساختند و اسم و رسمی برای خودشان درست کرده‌اند.