داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علیرضا-ربیعی
آقای دادستان کجا تشریف دارید؟
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

در ماجرای جنجالی اعتبارنامه تاجگردون و اتهامات متعدد مطرح شده علیه وی، می طلبد دادستانی جدای از روند قانونی مجلس شورای اسلامی، راسا به موضوع ورود کند و تکلیف اتهامات مطرح شده را در دستگاه قضایی روشن کند و به استحضار ملت شریف ایران برساند.

صداوسیما؛ بازنده لایوهای اینستاگرام
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶

امروز دیگر هرکسی در هر موضوعی به سادگی و روزانه می تواند شاهد لایوهای اینستاگرامی از اساتید مختلف باشد. بدون آنکه درگیر محافظه کاری مدیران صداوسیما و جرح و تعدیل و تعطیلی برنامه ها بشود. در واقع بازنده اصلی مناظرات اینستاگرامی با مخاطبان قابل توجه، نهادی جز صداوسیما نخواهد بود.

دادگاه اکبر طبری و سئوالاتی از جناب آملی و اژه ای
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

چگونه با وجود سوء ظن های اطراف اکبر طبری، گزارشات مقام ماموفق وی یعنی مرحوم خلفی مبنی بر متخلف بودن وی آن هم بعد از دستگیری اکبر طبری آیت الله لاریجانی همچنان از او دفاع می کرده و حکم به سلامت او داده است؟

جای خالی صداوسیمای مستضعفین در آمریکا!
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴

در این نبرد نابرابر ایران با سلطه آمریکا، چرا نباید صداوسیمای جمهوری اسلامی وارد نبرد رسانه ای بشود و نه صرفا منفعلانه و در نقش توضیح شبهات طرف مقابل، بلکه یک بار هم شده در نقش حمله کننده و فعالانه وارد میدان شود و از شرایط کامل مساعد و عیان پیش آمده استفاده کند تا چهره بزک شده غرب و آمریکا را مفتضح کند.

پادشاه لخت آمریکا و سکوت ایران
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱

وزارت امور خارجه در برابر چنین جنایت های وحشیانه پلیس آمریکا و سرکوب سیاه پوستان قرار دارد، و در حالی که طبق قانون اساسی از رسالت های اساسی آن حمایت از مظلومین و مستضعفین عالم و ایستادن در برابر ظالمان و نظام سلطه است، چه اقدام فعالانه ای داشته است؟

آسیه پناهی، ده ونک، باستی هیلز و تبعیض در قانون!
۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۲

گویا قانون وقتی به سراغ اصحاب قدرت و مکنت می رسد نرم خو و اهل تعامل و مذاکره می شود اما وقتی نوبت مردم مستضعف بی پناه می شود با سخت ترین چهره خود بدون کمترین مماشتی با بولدزر و گاز اشک آور وارد می شود.

خوش رقصی مرکل برای صهیونیست ها
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵

اقدام دولت آلمان در تروریستی خواندن حزب الله قهرمان، چیزی جز خضوع و خوش رقصی برای رژیم اشغالگر قدس که ریشه های اجتماعی و سیاسی عمیقی دارد نیست.

پشت پرده اصرار نمایندگان بر لایحه مناطق آزاد چیست؟
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

حقیقتا در پشت پرده اصرار نمایندگان به تصویب لایحه افزایش مناطق آزاد چه مساله مهمی وجود دارد؟ آیا منافع افراد خاصی درگیر ماجراست یا اساسا در میانه جنگ اقتصادی اعتقادی به حمایت از تولید ندارند و به دنبال بازکردن دروازه واردات هستند؟

کرونا و پادشاه لخت غرب
۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

فرض کنید مقامات نظام ما به جای مقامات انگلیسی جلوی دروبین ها با خنده با همه دست می دادند و کرونا را بی اهمیت جلوه می دادند و بعد خود دچار کرونا می شدند، حتما بعد از آن نه تنها در کل دنیا بلکه در داخل عمله های رسانه ای آنها و سلبریتی ها چگونه به همه نظام و مقامات حمله می کردند!

ماجرای آزاد شدن یک میلیارد و ششصد میلیون دلار اموال ایران چه بود؟
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷

دارایی های آزاد شده که از حقوق ذاتی ایران بوده و امروز به دست آمده نه نتیجه مذاکره و تعامل بلکه حاصل تلاش های حقوقی و شکایت در دادگاه های بین المللی بوده است. و امروز تنها با آزاد شدن 1.6 میلیارد دلار بیش از 6 ماه یارانه کل جمعیت ایران حاصل شده است.