داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علیرضا-ربیعی
سالگرد پاس گُل روحانی
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱

تصمیم ناگهانی دولت در آبان ماه 98 که منجر به اغتشاش و درگیری و تشجیع ضدانقلاب شد، در چه پازلی قرار داشت؟ آیا در جهت کاهش فشار به مردم بود یا برعکس موجبات تشدید فشار به مردم و زمینه اصلی اغتشاش و ورود ضدانقلاب به ماجرا را مهیا کرد.

انتظار طولانی برای اقدام متقابل مجلس
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱

مجلس یازدهم باید با تصویب طرحی فورا تمامی تعهدات ایران ذیل برجام و بطور خاص در حوزه نظارت ها و بازرسی ها را لغو کند و دولت را ملزم به اجرایی کردن آن بکند. مجلس یازدهم در این آزمون تاریخی نشان خواهد داد که همان راه مجلس دهم را خواهد رفت و در وداداگی دولت شریک خواهد شد یا بناست به شعارها و مواضع رسانه ای و اعلامی خود در اقدام متقابل جدی در برابر آمریکا عمل کند و در میدان ثابت کند که انقلابی است.

دلار ۳۰ هزارتومانی حاصل بی کفایتی یا FATF
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

ایران از سال 88 تا 95 در لیست سیاه FATF قرار داشت و تمامی تبادلات بانکی خود را انجام می داد و درگیر خودتحریمی نبود. همچنین اینکه نرخ ارز در سال 92 ، 3 هزارو پونصد تومان بود و امروز علی رغم اینکه ایران 39 بند از 41 بند توصیه های FATF را عملی کرده است و تا همین اسفند 98 در لیست سیاه قرار نداشت نرخ ارز به 30 هزارتومان رسیده است!

پدیده حسن آقامیری؛ از جذب فالوئر تا استحاله در محتوا
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

آنان که از تغییر در روش گذر کرده اند و به سمت تنزل و تحول در دین براساس علاقه مخاطب پیش رفته اند، دُکّان بزرگی و پرمخاطبی خواهند داشت و آنچه برایشان اهمیت دارد یعنی تعداد فالوئرها افزایش می یابد ولو به قیمت ذبح حقیقت.

ذبح سلامت به پای قدرت
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶

زیرپا گذاشتن نظرات کارشناسی وزارت بهداشت و خستگی کادر درمان و افزایش روزانه آمار مبتلایان همگی از غلبه سیاست بر سلامت و نظرات کارشناسی نشات می گیرد.

بمب بورس زیرپای دولت!
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶

اگر فکری برای بازار بورس نشود، بورس تبدیل به یک بمبی خواهد شد که هر لحظه با کبریتی دچار انفجار خواهد شد، انفجاری که در قدم اول گریبان دولت را خواهد گرفت. کافیست این حجم عظیم نقدینگی در بازارس بورس وارد بازار دلالی دلار و سکه و مسکن شود، آنگاه موج خروشانی را ایجاد خواهد کرد که دیگر کسی جلودار آن نخواهد بود.

روستای ابالفضل و حق پایمال شده
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰

چرا وقتی قانون و احکام صادره به مقامات عالی و آقازاده هایشان در لواسان می رسد اهل مسامحه و گذشت و مذاکره می شود ولی وقتی نوبت مردم مستضعف می رسد تبدیل به یک حکم خشک و بدون انعطاف می شود که برای تخریب یک آلونک 12 متری اسپری و گاز اشک آور وارد قصه می شود و برای زمین های روستای ابالفضل هم گلوله ساچمه ای؟!

جولان وارداتچی ها در سال جهش تولید
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹

طی سال های گذشته که بنا بود حمایت از تولید داخل محور اساس حرکت اقتصادی کشور باشد، کاملا برعکس شاهد جولان وارداتچی ها در کشور بوده ایم.

آینده فروشی به سبک حسن روحانی!
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶

با اجرای این طرح دولت بعدی یا با یک ابرتورم ناخواسته روبرو می شود و کشور درگیر بحران های چون آبان 98 می شود یا باید تن به سازش و کرنش در برابر غرب و آمریکا بدهد تا مشکل تحریم نفتی حل شود.

بحران مدیریت!
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

با اصرار حسن روحانی تصمیم بر برگزاری کنکور در همان تاریخ قبلی گرفته می شود تا هم دهن کجی آشکاری به تصمیمات کارشناسی باشد و هم بی ارزش پنداشتن سلامت جوانان و نظرات وزرای خود دولت دوازدهم!