داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سقز
کیفرخواست افراد مرتبط با «زم» به دادگاه رفته است
۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵

غلامحسین اسماعیلی گفت: تا امروز بررسی‌های ما حکایت از این دارد که معدود و انگشت‌شمار از پرسنل زندان دچار همکاری با اینها یا دچار قصور در انجام وظیفه شدند و تعدادی از زندانیان سقز فرار کردند.

بازداشت عامل اصلی نا آرامی‌های زندان سقز
۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود، توضیحاتی را در خصوص آخرین وضعیت زندان‌ها، اعطای مرخصی به زندانیان و مشمولین بخشنامه اخیر رئیس قوه قضاییه ارائه داد.

تاکید رئیس دستگاه قضا بر آگاهی بخشی در حوزه رسانه
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵

حجت الاسلام و المسلمین رییسی طی تماسی‌های تلفنی جداگانه با وزیر کشور، رییس سازمان صدا و سیما و استاندار کردستان صحبت کرد و به ارائه نکاتی در خصوص طرح فاصله گذاری اجتماعی تاکید کرد.

دستور رئیس قوه قضائیه برای برخورد با مقصرین حادثه زندان سقز
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴

رئیس قوه قضائیه به دادستان‎ کل کشور مأموریت داد تا ضمن پیگیری وقایع اخیر، با تشکیل کمیته های قضائی، اطلاعاتی و انتظامی در مرکز و همه استان‎ها نسبت به تشدید مراقبت های امنیتی از زندان ها و دستگیری متهمان متواری اقدام کرده و سریعا موضوع زندان سقز را بررسی و ضمن شناسایی مقصرین و برخورد قضائی قاطع با قاصرین و مقصرین این ماجرا، نتیجه را گزارش کند.

فیلم: فرار زندانیان از زندان سقز در کردستان
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹

نسیم آنلاین: عصر روزگذشته ده‌ها نفر از زندانیان این زندان فرار کرده‌اند و مقام‌های قضایی می‌گویند تاکنون پنج‌نفر بازداشت شده‌اند.

بهزاد رحیمی از سقز و بانه راهی مجلس شد
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

رئیس ستاد انتخابات کردستان گفت: پس از تجمیع آرای صندوق های رای حوزه های انتخابیه سقز و بانه نماینده این شهرستان ها مشخص شد.

نجات دو کولبر مفقود شده ارتفاعات سرشیو
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰

فرماندار سقز با اشاره به تلاش ۲ روزه برای یافتن ۲ کولبر مفقود شده در ارتفاعات سرشیو این شهرستان، گفت: بر اساس اطلاعات محلی و خانواده افراد، این دو نفر در راه برگشت به منطقه، مسیر را گم کرده بودند و به روستای «هه ل بر» به عراق رفته‌اند هر دو در سلامت به سر می‌برند.

مالک فراری تالار عروسی سقز بازداشت شد
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

فرمانده انتظامی استان کردستان از بازداشت مالک تالار عروسی «مانگه‌شو» سقز خبر داد.