داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اصلاح-طلبان
مدعیان اصلاحات کی مسئولیت‌پذیر بودند که حالا باشند؟!
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

عضو شورای‌ عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح طلبان گفت: فراکسیون امید با رای مردم به برند اصلاح طلبی، با بیش از ۱۰۰ نماینده در مجلس دهم تشکیل شد، سپس برخی از آنها تغییر فراکسیون دادند و «گندم نمای جو فروش» شدند چون با رای اصلاح‌طلبی به مجلس رفتند و خلاف آن عمل کردند.

مرعشی: اصلاح‌طلبان باید از مردم عذرخواهی کنند
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷

حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: در چنین شرایطی اصلاح‌طلبان باید نسبت به کاستی‌هایی که وجود داشته از مردم عذرخواهی کنند.

جریان اصلاحات برای کمک گرفتن از آمریکایی‌ها شرمسار نمی‌شوند
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: جناح اصلاح‌طلب ابایی ندارد از اینکه بخشی از توان خود را صرف حمایت از نیروهای فرامنطقه‌ای کند و هیچ احساس نامطلوبی هم نسبت به این موضوع ندارد.

اصلاح طلبان؛ این بار بزک بایدن
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹

جریان اصلاح‌طلب که درمقاطع مختلف چهار سال گذشته با تحت فشار قرار دادن نظام خواستار مذاکرات بی‌قید و شرط با دولت ترامپ شده بود، اکنون با دوگانه‌سازی‌های کاذب مدعی ایجاد فرصت برای مذاکره با دولت بایدن شده است. با شکست ترامپ این واقعیت مشهود شده است که محاسبات جریان غرب‌گرای داخلی درباره مناسبات ایران و آمریکا خلاف امنیت و منافع ملی است و هزینه‌های جبران‌ناپذیری به کشور تحمیل می‌کند

پیروزی بایدن به معنای پیروزی اصلاح طلبان در ۱۴۰۰ است؟
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

برخلاف تصور طیفی از تحلیل گران، پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا مولفه اثرگذاری برای اصلاح طلبان در انتخابات سال آینده نیست چرا که سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان به راحتی و در کوتاه مدت قابل احیا نیست.

انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا و استاندارد دوگانه جریان آزاد اطلاعات!
۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹

توئیتر و رسانه های جریان اصلی در آمریکا نشان دادند اگر جایی مانند فتنه 88 لازم باشد یا در خدمت اقدامات تروریستی گروهک منافقین کاملا به اصطلاح آزاداندیشانه عمل می کنند اما در چنین مواردی که خلاف منافع آنها باشد حتی با رئیس جمهور وقت آمریکا نیز اینگونه برخورد می کنند.

نامزد اجاره‌ای اصلاح‌طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ کیست؟
۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران، جزئیاتی از سازوکار اصلاح طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰ را تشریح و تاکید کرد که در جبهه اصلاح طلبان تعیین تکلیف انتخابات ۱۴۰۰ به صورت «اجتماع و اجماع مشایخ» میسر است.

عملکرد دولت و مجلس در مشارکت انتخابات تاثیر دارد
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: عملکرد قوی دولت و مجلس قطعا در مشارکت مردم در انتخابات تاثیر می‌گذارد.

واعظی: خاتمی همیشه حامی دولت بوده است
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اخیرا آقای بهزاد نبوی مصاحبه بسیار خوبی کرد و آقای خاتمی هم همیشه حامی دولت بوده است. اصلا بزرگان اصلاحات ارتباط بسیار خوبی با آقای روحانی دارند.

لاریجانی، مورد پسند سه گروه؟!
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳

خبرهای رسیده حکایت از جدی شدن مذاکرات میان اصلاح طلبان و علی لاریجانی دارد. حمایت دولت از لاریجانی با توجه به ناامیدی اصلاح‌طلبان از گزینه حداکثری موجب شده که به صورت جسته و گریخته مذاکراتی در سطح بالای اصلاحات صورت گیرد و به نوعی شرط هایی برای لاریجانی گذاشته شود.