داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اصلاح-طلبان
لیبرال‌های ایرانی تا کجا پیش خواهند رفت؟/ ۳ نکته در مورد مشق تسلیم طلبی ارگان اصلاحات
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۶

هفته نامه صدا با تجمید از اقدام رئیس جمهور صربستان در زانو زدن مقابل ترامپ، اقدام او را عاقلانه خوانده چرا که این امر باعث منفعت اقتصادی برای صربستان می شود. این در حالی است که زانو زدن این جریان مقابل اوباما برای ایران تحریم در پی داشته است.

واکنش اصلاحات به چکش غیرحضوری روحانی
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

شکل آغاز سال تحصیلی و چکش غیرحضوری رئیس جمهور بر زنگ نمادین و بازگشایی حضوری مدارس به یکی از بحث‌های داغ جامعه تبدیل شد. این اقدام رئیس جمهور با انتقاد رسانه‌های اصلاح‌طلب نیز همراه شده است.

حق شناس: با پیامک یک بزرگ اصلاح‌طلب انصراف دادم!
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در ارتباط با پیامک ارسال شده از سوی یکی از بزرگان جریان اصلاح طلب برای انصراف از کاندیدای ریاست شورا توضیحاتی ارائه داد.

چشمک اصلاح‌طلبان به ترامپ
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵

در سال‌های اخیر هر جا سخنی از اصلاح‌طلبان بوده، بحث مذاکره با آمریکا و پیگیری طرح برجام ۲، ۳ و... نیز مطرح بوده است.

خط تحریف به دنبال «لیبرالیسیم اسلامی» است
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

این که اعتقاد داشته باشیم بستر حل مشکلات خارج از کشور است تحریف واقعیت ها و توانمندی های کشور است. البته ممکن است بتوان برخی مشکلات کشور را نیز با همکاری بین المللی و با همکاری برخی کشورها حل کرد، اما این که بستر مشکلات را به خارج از کشور نسبت دهیم به اذعان خود کشورهای غربی واقعیت ندارد.

ثبت رکورد جدید در شورای شهر تهران!
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

در حالی که تهران با بحران های متعددی مواجه است، از آلودگی ها و مشکلات حمل و نقل و ترافیک و وضعیت قرمز کرونا، اعضای شورای شهر تهران که گویا در عوالم دیگری زندگی می کنند بجای پیگیری مشکلات مردم تنها به دنبال تغییر نام خیابان ها افتاده اند.

این یک دعوت صادقانه است
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

جریان اصلاحات بین این دو گزینه مانده که یا خود را در درون نظام تعریف کند و برای حضور سیاسی دوباره در حاکمیت برنامه‌ریزی کند و یا اینکه فرصت‌طلبانه و بدون پذیرش نقش خود در پدید آمدن این وضعیت، بحران‌سازی و موج‌سواری نماید.

ما اصلاح‌طلبان کاری جز «رقیب‌هراسی» بلد نیستیم
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان معتقد است این طیف جز رقیب‌هراسی و تکرار مکررات؛‌ کار دیگری بلد نیست و از عهده ارائه راهبرد و برنامه برنمی‌آید.

نبرد هویتی اصلاح‌طلبان
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱

روحانی، همان هاشمی ثانی است؛ این گزاره‌‌ای بود که اصلاح‌طلبان برای وجاهت‌بخشیدن به شیخ دیپلمات، در تمامی این سال‌ها آن را برساختند و بازتولید ‌کردند؛ گزاره‌‌ای که هرچند فرزندان هاشمی آن را مردود می‌دانند اما آنچه در ذهن جامعه رسوب کرده، ایجاد این‌همانی میان روحانی و هاشمی است.

موشک ضامن معیشت
۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳

وقتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پروژه ناتمام پدر موشکی ایران، یعنی شهید حاج حسن طهرانی مقدم را به نتیجه رساند، و با پرتاب موفق ماهواره نور، دنیا و صاحبان تخصص و علم و دانش را شگفت زده کرد.