داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
تلویزیون و فرصت «احیا»
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱

محمدرضا رنجبران مدیر روابط صداوسیما نوشت که تا پایان شب دوم مراسم احیا رمضان، بیش از ۵۱ درصد مردم، امسال پای تلویزیون احیا گرفته‌اند هر چند که این آمارها نشان‌دهنده تعداد بالای مخاطبان تلویزیون در شب‌های احیا رمضان امسال است ولی مسئله اصلی آن است که میزان مخاطبان تلویزیون در شب‌های احیای امسال با توجه به شرایط کرونایی پیش آمده لزوماً نشانه کیفیت بالای برنامه‌ها نیست.

فیلم: توضیحات حاج محمود کریمی درباره حواشی اخیر
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

حاج محمود کریمی در واکنش به حکایتی که مطرح کرد و در فضای مجازی با انتقاداتی مواجه شد توضیحاتی ارائه کرد. وی گفت: بعضی ها خودشان را به متوجه نشدن میزنند؛ قرآن هم بخوانیم عده ای باز هم ایراد می گیرند.

فیلم: روایت محمود کریمی از عنایت به مردم در زمان شیوع وبا
۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

حاج محمود کریمی در مراسم مناجات‌خوانی شب‌های ماه رمضان در حرم امام رضا(ع) به بیان ماجرای عنایت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها به شیعیان شهر نجف در دوران شیوع بیماری وبا اشاره کرد.

نماهنگ: «خدایا ببخش» با نوای محمود کریمی
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶

نماهنگ «خدایا ببخش» با نوای محمود کریمی که به سبک مداحی معروف «دامن کشان رفتی دلم زیر و رو شد» اجرا شده است، منتشر شد.

۱۰ توصیه رهبر انقلاب برای ماه رمضان
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

مقام معظم رهبری برای بهره مندی از ماه رمضان توصیه‌هایی را به مردم پیشنهاد کردند.

فیلم: خدایا همین دم در حاجت‌هامون را بده...
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۷

کلیپی کوتاه از بیانات حاج آقا مجتبی تهرانی(ره) در اولین روز ماه مبارک رمضان را مشاهده می کنید.

فیلم: سفارش امام رضا(ع) به خواندن این دعا
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹

اَللّهُمَّ اِنْ لَمْ تَکُنْ غَفَرْتَ لَنا فیما مَضی مِنْ شَعْبانَ فَاغْفِرْ لَنا فیما بَقِیَ مِنْهُ خدایا اگر در آن قسمت ازماه شعبان که گذشته مارا نیامرزیده ای در آن قسمت که ازاین ماه مانده بیامرزمان.

جزئیات جدید از رمضانی‌های تلویزیون
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲

جواد شیخ اکبری در خصوص ساخت سریال‌های قرآنی و نظارت بر برنامه‌ها و سریال‌های مذهبی و دینی رسانه‌ملی گفت: پیشنهاد قصص قرآنی را داده‌ایم که سریال شوند و پیگیریم برنامه‌ها و سریال‌های معارفی ناظر محتوایی متخصص و کارشناس مثل قبل داشته باشند.

چگونه مناجات شعبانیه را با تفکر بخوانیم؟
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳

وقتی دعایی از یک امام به ما می‌رسد، این دعا عصارۀ ایمان، تقوا و معرفت یک امام است و واقعاً مناجات شعبانیه عصارۀ وجود معنوی امیرالمؤمنین علی (ع) هست.

پیکر مرحوم موسوی قهار فردا از خانه مداحان تشییع خواهد شد
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

استاد سید قاسم موسوی قهار مداح و مناجات خوان مطرح کشور سحرگاه امروز ۱۸ آذرماه به دیار باقی شتافت و پیکرش فردا سه‌شنبه ۱۹ آذرماه از مقابل خانه مداحان اهل بیت (ع) به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) تشییع می‌شود.