داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دانلود-فیلم
محمد علی کشاورز اسطوره تکرار نشدنی سینما
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

محمدعلی کشاورز از بازیگران و اسطوره ی مطرح و پیشکسوت ایران هست و تا ابد میماند، که در تاریخ 25 خرداد ماه 1399، در سن 90 سالگی درگذشت.

عملیات «خروج» از بحران سینمای ایران
۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

پیشگامی ابراهیم حاتمی‌کیا برای اکران آنلاین «خروج» اتفاقی بود که باعث شد تا این طرح به شکلی جدی در سینمای ایران جان بگیرد. البته این مانع از طرح انتقادات در ارتباط با این تصمیم و روش تازه در سینمای ایران نشد و در کنار منتقدان، طرفداران این طرح نیز به چرایی حمایت از اجرای آن در شرایط فعلی سینمای ایران پرداختند.

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های «1917» و «بیداری»
۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶

فیلم «بیداری» داستان زنی به نام «زهرا» است که حافظه اش را از زمانی که برای آخرین بار دختر 6 ساله اش یاسمن را دیده، از دست داده است. اکنون پس از گذشت 24 سال از آن اتفاق، حافظه زهرا بازگشته و او قصد دارد دختر گمشده‌اش را بیابد اما همه نشانی هایی که به یاد دارد به کلی تغییر کرده است.

درباره انتشار اینترنتی خروج حاتمی کیا
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰

فیلم سینمایی خروج اخرین ساحته ابراهیم حاتمی‌کیا در روزهای اینده وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

خطر تماشای افراطی تلویزیون برای کودکان در قرنطینه
۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

قرنطینه باعث شده کودکان و نوجوانان در خانه حبس شوند. معمول‌ترین سرگرمی‌ها برای این گروه سنی، تماشای تلویزیون کارتون‌ها و انیمشین‌ها از سایت‌های داخلی و خارجی است

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های سونیک خارپشت و بزرگتر مزرعه کوچک
۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۷

فیلم‌های "سونیک خارپشت” و “بزرگترین مزرعه کوچک"فیلم های جذاب برای روزهای در خانه ماندن است که می‌توانید به صورت رایگان تماشا کنید

تماشای رایگان و قانونی فیلم‌های مارموز و موگلی، افسانه جنگل
۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

در روزهایی که باید در خانه بمانیم دو فیلم جذاب مارموز و موگلی افسانه جنگل را به صورت قانونی و رایگان دانلود و تماشا کنید.

فیلم: تماشای رایگان و قانونی فیلم آستیگمات +دانلود
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸

داستان فیلم آستیگمات درمورد مردی است که بعد از جدایی چند ساله از خانواده برگشته و می خواهد خانه اش را از زن و پسر و عروس و نوه اش پس بگیرد. پسرش که در زیرزمین خانه زالو پرورش می دهد و می خواهد از این راه ثروتی بهم بزند، سعی می کند زن و مرد را آشتی دهد تا در خانه بمانند اما مادرش می خواهد با مردی دیگر ازدواج کند.

تماشای رایگان و قانونی فیلم زندانی‌ها +دانلود
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

طاها دانشجوی الهیات برای نوشتن پایان نامه خود دو زندانی را با گذاشتن سند آزاد می کند غافل آز آنکه آنها دنبال نقشه ای دیگر هستند.

تماشای رایگان و قانونی مستند خامنئی +دانلود
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶

مجموعه مستند «خامنئی» توسط گروه مستندسازی تلویزیون المنار به سیر زندگی مقام معظم رهبری از بدو تولد در سال ١٣١٨ تا انتصاب ایشان به رهبری در سال ١٣۶٨ می پردازد.