داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آمار-رسمی
۹ دلیل عمده‌ای که ایرانی‌ها را از «فرزندآوری» منصرف کرده است!
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱

برای شناسایی عوامل بازدارنده فرزندآوری پژوهش‌هایی ملی انجام شده است، نتایج یکی از این تحقیقات، ۹ دلیل عمده‌ برای عدم "فرزندآوری" مردم کشورمان ذکر کرده است.

آماری غیرقابل باور از ثبت میزان طلاق بر حسب طول مدت ازدواج
۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴

بر اساس آمار منتشر شده از سوی سازمان ثبت احوال در سال ۹۸، ۱۷۴ هزار و ۸۳۱ طلاق در کشور ثبت شده است که در بین این آمار‌ها ۷ هزار و ۲۶۴ زوج بیش از ۲۹ سال زندگی مشترک را در کنار یک دیگر تجربه کردند.

نمکی: شفاف‌ترین کشور در آمار کرونا هستیم
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸

وزیر بهداشت با بیان این‌‌که یکی از شفاف‌‌ترین کشورها در اعلام آمار کرونا، ایران است، گفت: یکی از کشورهای اروپایی گفت اگر کسی به دلیل بیماری زمینه‌‌ای مانند فشار خون بالا یا دیابت فوت کرد، دلیلی ندارد اگر به کرونا هم مبتلاست، آن را گزارش کنیم!

طلاق به دهه هفتادی‌ها رسید!
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴

نسل ازدواج‌هایی که به طلاق ختم شده به دهه هفتادی‌ها رسیده است و حدود نیمی از نسل ازدواج‌های زنان که منجر به طلاق شده‌اند، مربوط به زنان دهه هفتادی است.

آمریکا در دستان کرونا
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸

با افزایش شمار قربانیان کرونا در ایالات متحده آمریکا به بیش از ۲۰۰ هزار نفر، معادل بیش از یک پنجم قربانیان جهانیِ این بیماری، دولت این کشور مقابله با کرونا را در بحبوحه کمپین ریاست جمهوری در کانون توجه قرار داد.

فیلم: آیا آمارهای ایران در مورد کرونا دروغ است؟
۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷

بیژن مقدم در گفتگو با «نسیم آنلاین» مطرح کرد: در موضوع کرونا جریان تحریف فعال شد و تلاش کرد آمارهای ایران را زیر سوال ببرد در حالی که در مورد آمارهای کشورهای دیگر سخنی نمی‌گفتند. جریان داخلی تحریف هم برای رسانه های خارجی محتوا تولید می کرد.

سرایت‌پذیری کرونا تا ۹ برابر افزایش داشته است
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹

معاون کل وزارت بهداشت، بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای نزولی شدن آمار کرونا در کشور تاکید کرد.

واکنش سادات لاری به حواشی آمارهای کرونا در کشور
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برخی افراد با عنوان عضویت در ستاد ملی کرونا مصاحبه‌هایی انجام داده و مباحثی در مورد آمارهای کرونا در کشور ارائه می‌دهند که به هیچ عنوان مورد تایید وزارت بهداشت نیست.

روزنامه اصلاح طلب «جهان صنعت» توقیف شد!
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴

روزنامه جهان صنعت از روزنامه های اقتصادی اصلاح طلب در مصاحبه ای با یک عضو جعلی ستاد مبارزه با کرونا مدعی شد که آمار کشته های کرونا در ایران 20 برابر! آمار اعلامی است.

آمار امروز مبتلایان به کرونا در ایران
۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵

مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۲۳۵ هزار و ۴۲۹ نفر رسید، متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۴ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند.