داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کارمندان
تعطیلی یک هفته‌ای دستگاه‌های دولتی تهران ابلاغ شد
۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰

معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار تهران گفت: همه دستگاه‌های دولتی این استان به غیر از آن دسته که خدمات ضروری ارائه می‌کند، از امروز تا ۱۴ آذر تعطیل می‌شود.

ساعت کار کارمندان شناور می‌شود؟
۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸

مرگهای بیش از ۴۰۰ تایی کرونا و رکوردشکنی های پی در پی بیماری در کشور، منجر به اعمال محدودیت هایی شدیدتر از اول آذر ماه شد، اما همچنان شلوغی مترو و وسایل حمل و نقل عمومی به علت تردد کارمندان، مساله ساز است و بر همین اساس پیشنهاد شناور شدن ساعت کار کارکنان مطرح شده است.

چگونه با کارکنان مبتلا به کووید باید برخورد کرد؟
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶

یک متخصص بیماری‌های عفونی گفت: دادن مرخصی به شاغلان مبتلا، تنها به معنای عدم حضور در محل کار نیست بلکه باید در تمامی تماس‌ها قطع ارتباط کامل بیمار با اطرافیان وجود داشته باشد.

بندپی: با تشریک مساعی در این ایام به مردم خدمت کنیم
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

استاندار تهران با اشاره به لزوم تشریک مساعی دستگاه های اجرایی جهت اجرای محدودیت های کرونایی تاکید کرد: دورکاری در شهرهای نارنجی و قرمز استان تهران، ارائه خدمات ضروری به مردم را به تعویق نیندازد.

افزایش حقوق کارمندان در سال آینده چقدر است؟
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه گفت: حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه سال آینده با ۲۵ درصد افزایش در نظر گرفته شده است.

دورکاری کارمندان، شامل شهرستان های استان تهران نمی شود
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۶

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به آخرین تصمیمات مربوط به دورکاری گفت: دورکاری ۵۰ درصدی کارمندان مربوط به کلانشهر تهران است و دورکاری شامل شهرستان های استان تهران نمی شود.

زالی: ۱۵ گروه پرخطر ملزم به دورکاری هستند
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: ۱۵ گروه پرخطر را در تهران شناسایی کردیم و افرادی که در این دسته‌ها هستند باید از دورکاری استفاده کنند و شامل دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی نیز می‌شود.

کادر اجرایی مدارس تعطیل نیستند
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

محمدی گفت: در ایام تعطیلی مدارس کادر اجرایی با رعایت یک سوم دورکاری باید در مدرسه حضور داشته باشند.

کارمندان کدام دستگاه‌ها امکان دورکاری ندارند؟
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تعداد دستگاه‌های دولت اعم از نظامی، انتظامی و شهرداری‌ها و ... حدود ۳.۵ میلیون نفر کارمند هستند باید محل کار حضور فعال داشته باشند.

تمدید دورکاری ادارات در استان تهران
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۷

استاندار تهران از تمدید دورکاری ادارات تهران تا ۱۹شهریورماه خبر داد.