داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مجلس-یازدهم
انفعال مجلس یازدهم در برابر بدعهدی اروپایی ها
۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

سه کشور اروپایی طرف برجام هیچگاه به تعهدات خود ذیل برجام پایبند نبوده اند و از آن سو کاملا در جهت راهبرد فشار حداکثری آمریکا علیه ایران عمل کرده اند. و اینکه مجلس اعلام کند طرح اقدام متقابل و کاهش تعهدات برجامی ایران منوط و مشروط به عدم اجرای تعهدات برجامی از سوی سه کشور اروپایی است، کاملا مضحک و عجیب است!

مجلس از پاسخ‌های زنگنه قانع نشد
۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان، از پاسخ‌های زنگنه به سوال رضایی نماینده دشستان قانع نشدند و به وزیر نفت کارت زرد دادند.

مجلس یازدهم حامی قاطع فرمانده سپاه
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

نمایندگان مجلس امروز (سه‌شنبه) بعد از سخنرانی سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه با سر دادن شعارهای انقلابی حمایت قاطع خود را از او اعلام کردند.

صندلی مجلس را داغ کنید
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵

نه تنها امتیازات و رانت های قانونی که به موجب شان نمایندگی به آنها اختصاص می یابد بایستی حذف گردد بلکه بسیاری از مواهب عادی جایگاه نمایندگی نیز باید سلب گردد. در این صورت است که دیگر فردی برای جمع آوری قدرت و ثروت به سمت نمایندگی مجلس نمی آید.

زمان جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲

جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت فردا در مجلس برگزار می‌شود و موافقان و مخالفان وزیر هر یک به مدت پانزده دقیقه در این جلسه مطالب خود را بیان خواهند کرد.

تحلیفی دیگر در بهارستان
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

مراسم تحلیف نمایندگان جدید امروز (یکشنبه 6 مهرماه 1399) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

فرهنگی: برخی نمایندگان «دناپلاس» را نخواستند
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶

سخنگوی هیات رئیسه مجلس توضیحاتی درباره درباره خودروی «دناپلاس» نمایندگان ارائه کرد و گفت:‌ برخی نمایندگان بر اثر فضایی که ایجاد شده، از دریافت خودرو منصرف شده و گفتند که با خودروی معمولی رفت و آمد می کنیم.

نماینده «پلاس» در مجلس یازدهم!
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳

این ماجرا خود مصداق روشنی از توزیع و دریافت رانت میان نمایندگان مدعی انقلابی گری است. ابتدا باید هیات رئیسه مجلس بصورت شفاف و فورا اعلام کند بر چه اساسی این اقدام صورت گرفته و کدام نمایندگان از این رانت استفاده کرده اند.

نظر «حاجی‌دلیگانی» درباره تحویل خودروی دناپلاس به نمایندگان
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که بهتر بود به جای خودروی دنا پلاس اتومات که به برخی نمایندگان متقاضی تحویل شده، خودروی معمولی‌تری به آن‌ها داده می‌شد و مالکیت آن نیز در اختیار مجلس شورای اسلامی بود.

ماجرای «دناپلاس» نمایندگان پیست؟
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴

بسیاری از کسانی که امروز به خانه ملت راه یافته‌اند، منتقد مجالس گذشته بودند و می‌گفتند که مسئولان و به طور خاص وکلای ملت نباید از هیچ گونه رانتی برخوردار باشند؛ آیا این وعده فراموش شد؟