داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مجلس-شورای-اسلامی
بازدید آیت الله جنتی از ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات
۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

دبیر شورای نگهبان از ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بازدید کرد.

۵ طرح و لایحه بلاتکلیف مالیاتی در کمیسیون اقتصادی مجلس!
۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

از مجموع ۸ طرح و لایحه مالیاتی موجود در کمیسیون اقتصادی مجلس تنها سه طرح و لایحه تبدیل به قانون شده است و تکلیف ۵ طرح و لایحه هنوز مشخص نیست!

روحانی: ابنیه سیل‌زده را تا آخر سال بازسازی می‌کنیم
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

روحانی گفت: البته اختیارات مجلس در کشورهای مختلف متفاوت است. در ایران مجلس جایگاه عظیمی دارد که این نیز به دلیل نظر امام (ره) است. امام از ابتدا به مجلس یک عنایت خاص داشت. ایشان روابط خاصی با مرحوم مدرس داشتند و گاهی در جلسات مجلس شورای ملی آن زمان حضور پیدا می کردند.

احتمال تایید صلاحیت ۳۰ داوطلب دیگر در دقیقه۹۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴

در حالی که یک نماینده مجلس از تایید صلاحیت حدود ۳۰ نفر از نمایندگان فعلی مجلس خبر داد، منابعی از وزارت کشور گفته‌اند که تا این لحظه فهرست جدیدی به دست‌شان نرسیده است.

مجید انصاری: نقطه ضعف فراکسیون امید عدم اطلاع‌رسانی بود
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

سرلیست اصلاح‌‌طلبان برای انتخابات مجلس گفت: فراکسیون امید خدمات خوبی را انجام داد اما این انتقاد به آن‌ها وارد است که چرا خدمات خود را اطلاع رسانی نکردند.

برگ‌ریزان دیپلماسی
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

در یک نگاه کلی می‌توان گفت مجلس دهم در طول ادوار مجالس پس از انقلاب اسلامی، عملکردی ضعیف و غیرقابل دفاع در حوزه سیاست خارجی داشته است. 

موج سواری کاسبان FATF از افزایش قیمت ارز
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹

در هفته های اخیر افراد و گروه هایی تلاش دارند با ایجاد جو روانی بر التهابات ارزی دامن بزنند که در سال های ۹۶ و ۹۷ هم مرتبا سیگنال افزایش قیمت ارز را می‌دادند.

عذرخواهی را «تَکرار» کن
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

اصلاح‌طلبانی که روزگاری بنا بر نظر یکی از تئوریسین‌های خود، هیچ‌گاه «به فرموده» کسی عمل نمی‌کردند، چند سالی می‌شود که اصلی‌ترین کنش سیاسی‌شان حول به فرمودگی «سیدخندان» می‌گذرد؛ کنشی که جز خسران برای کشور، آورده دیگری به دنبال نداشته است.

زیربنا فدای نما
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

کارنامه کمیسیون عمران پر است از طرح‌هایی که اولویتی در حل مسائل مسکن و حمل‌ونقل ندارند. بی‌توجهی به مسکن مردم، عدم پیگیری تکمیل طرح مسکن‌مهر و عدم پیگیری اجرای مالیات‌های تنظیمی در بخش مسکن بخشی از کارنامه ضعیف کمیسیون عمران است.

اعلام شماره حساب و نماینده مالی نامزدها به فرمانداری‌ها ضروری است
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳

بر اساس اطلاعیه شماره ۱۴ ستاد انتخابات کشور، اعلام شماره حساب و نماینده مالی هر یک از نامزدها به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه ضروری است.