داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مجلس-شورای-اسلامی
امروز پرچمدار مبارزه با فساد، قوه قضائیه است
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

نماینده مردم اصفهان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: امروز پرچمدار مبارزه با فساد، قوه قضائیه است؛ درحالی که مجلس و دولت می توانستند این پرچم داری را پیش تر برعهده بگیرند.

تهیه آئین نامه اجرایی قانون حمایت از کودکان و نوجوانان
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از تهیه آئین نامه اجرایی قانون حمایت از کودکان و نوجوانان و ابلاغ دستورالعمل اجرایی این قانون در آینده نزدیک خبر داد.

مردم باید بدانند عملکرد نمایندگانشان در مجلس به چه شکل است
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس گفت: مردم باید بدانند عملکرد نمایندگانشان در مجلس به چه شکلی است و در جریان حضور و غیاب و نحوه عملکرد نمایندگان قرار گیرند.

برخی نمایندگان مجلس را بی‌خاصیت کرده‌اند
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متأسفانه برخی از نمایندگان، مجلس را در سال آخر بی‌خاصیت کرده‌اند چرا که فقط به دنبال رأی‌آوری هستند.

دولت و مجلس باید توجه بیشتری به بیماران خاص کنند
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳

عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه بنای این کمیسیون افزایش حمایت از بیماران خاص است، گفت: وزارت بهداشت و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی باید با مدیریت منابع و اعتبارات تلاش کنند پوشش حمایتی تأمین دارو و درمان بیماران خاص افزایش پیدا کند.

تخلفات میلیاردی در سازمان هدفمندی یارانه‌ها
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: میلیاردها تومان از منابع مالی سازمان هدفمندی یارانه‌ها منحرف و در جاهایی غیر از تولید هزینه شده است.

داوطلبان ارشد منتظر تفسیر مجلسی‌ها
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

۱۵ شهریورماه بود که نتایج نهایی آزمون کارشناسی‌ارشد ۹۸ پس از گذشت حدود سه ماه از برگزاری آزمون مشخص شد. هرچند به نظر می‌رسید اعلام نتایج پایانی بر حاشیه‌های برگزاری این ماراتن علمی کشور باشد، اما پیوستن بیش از ۱۰هزار نفر از شرکت‌کنندگان آزمون کارشناسی‌ارشد به کمپین اعتراضی به نتایج اعلام‌شده نشان داد با وجودی که این آزمون روی کاغذ پایان یافته، اما حواشی آن ادامه خواهد داشت. آزمون کارشناسی‌ارشد امسال از همان ابتدای ماجرا بدون حاشیه نبود.

سود شهریه‌های مدارس لاکچری در جیب مدیر و هیئت امنای مدارس
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به ورود مجلس به موضوع شهریه‌های نجومی مدارس، گفت: سود مدارس لاکچری فقط به جیب مدیر و هیئت امنای مدارس می‌رود و معلمان این مدارس حقوق کمی می‌گیرند.

«سوت زنی» مانع فساد می‌شود؟
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴

در این فیلم خواهید دید که چرا در دنیا نظارت غیرساختاری با گزارش های مردمی بیشترین نقش را در افشای فسادها دارند.

طرح حذف صفر از پول ملی سال ۱۴۰۰ اجرایی می‌شود
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹

گرمابی گفت: تغییر واحد پول کشور از ریال به تومان نیازمند تصویب مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان است به احتمال زیاد تا ۱۴۰۰ عملیاتی می‌شود.