داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انتخابات-مجلس-یازدهم
انتظار طولانی برای اقدام متقابل مجلس
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱

مجلس یازدهم باید با تصویب طرحی فورا تمامی تعهدات ایران ذیل برجام و بطور خاص در حوزه نظارت ها و بازرسی ها را لغو کند و دولت را ملزم به اجرایی کردن آن بکند. مجلس یازدهم در این آزمون تاریخی نشان خواهد داد که همان راه مجلس دهم را خواهد رفت و در وداداگی دولت شریک خواهد شد یا بناست به شعارها و مواضع رسانه ای و اعلامی خود در اقدام متقابل جدی در برابر آمریکا عمل کند و در میدان ثابت کند که انقلابی است.

استیضاح رئیس‌جمهور یا پاس گُل به روحانی
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بهتراست بجای تهدیدهای توخالی و فحاشی و ایجاد حاشیه های بی ربط از ظرفیت های قانونی خود در مجلس جهت نظارت و پاسخگو کردن دولت استفاده کنند.

ماجرای طرح «ازدواج اجباری» چه بود؟
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

در روزهای گذشته مطلبی جنجالی با عنوان ازدواج اجباری در فضای مجازی منتشر شد که در ان جوانان باید تا سن ۲۸ سالگی ازدواج می‌کردند و در غیر این صورت باید بخشی از درامد خود را به عنوان مالیات پرداخت کنند. نویسنده این طرح گفت: یاداشت بنده با تیتر قانون ۱۲ گانه ازدواج در سال ۹۷ منتشر شده است و بازنشر ان برای تخریب مجلس یازدهم بوده است.

تهدید مسلحانه نمایندگان مجلس توسط حامیان تاجگردون!
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

پس از مالک شریعتی، احمد نادری از نمایندگان معترض هم دومین فردی بود که از تهدید مسلحانه توسط حامیان تاجگردون خبر داد.

از مشارکت انتخاباتی تا موج شایعه سازی ضدانقلاب
۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹

مردم برای تغییر این فضای ناکارآمدی و تحول در وضع موجود پای صندوق های رای خواهند آمد تا هم در برابر استکبار خارجی بایستند و پشتوانه اجتماعی نظام را نشان دهند و هم پیام روشنی به جریان واداده و غرب گرای داخلی برای تغییر مناسبات تبعیض آمیز موجود در کشور بدهند.

مرثیه ای بر «وحدت» اصولگرایان
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

وحدتی که براساس منافع و حول قدرت حاصل شده باشد یا وحدت های سهمیه ای و قبیله ای خود ضد ارزش هستند. امروز آنچه بیش از هر امر دیگری مطلوب و نیاز جریان انقلاب است، وحدت براساس شاخص های انقلاب اسلامی و حول ارزش های دینی است.

شفافیت؛ سنگ محک کاندیداهای انتخابات
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳

شفافیت می تواند یکی از معیارهای مهم و قابل سنجش برای رای دادن به افراد و لیست های انتخاباتی باشد. جریانات و افرادی که امروز که به دنبال آرای مردمی هستند، حاضر به شفافیت نیستند قطعا با ورود به مجلس هیچگاه حاضر به پاسخگویی نیز نخواهند شد.

فقدان برنامه محوری؛ چالش اساسی اصولگرایان
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

آنچه ضروری به نظر می رسد و موجب رشد و ارتقای گفتمانی انتخابات و مردم نیز خواهد شد و البته همه جریانات سیاسی و جریان اصولگرا باید پاسخ دهند این است که برنامه ها و ایده حکمرانی آنها چیست؟

اصلاح طلبان در انتخابات؛ دست‌ پر یا خالی؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳

نهایتا اصلاح طلبان باتوجه به سابقه ضعیف خود در مجلس دهم و عملکرد دولت محبوب و متبوعشان در هفت سال گذشته باید بگویند برنامه و ایده حکمرانی آنها برای مجلس چیست؟ آیا فرصت کافی برای پیاده سازی افکار و برنامه های خود نداشته اند؟ آیا طرح و گفتمان جدیدی برای حل مشکلات مردم و کشور دارند؟

سامانه «ثبت‌نام نمایندگان نامزد‌های انتخابات» شروع به کار کرد
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲

شورای نگهبان از آغاز ثبت نام نمایندگان نامزد‌های نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در سامانه «ثبت‌نام نمایندگان نامزد‌های انتخابات» برای حضور در شعب اخذ رأی خبر داد.