داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نمایندگان-مجلس
فرهنگی: برخی نمایندگان «دناپلاس» را نخواستند
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶

سخنگوی هیات رئیسه مجلس توضیحاتی درباره درباره خودروی «دناپلاس» نمایندگان ارائه کرد و گفت:‌ برخی نمایندگان بر اثر فضایی که ایجاد شده، از دریافت خودرو منصرف شده و گفتند که با خودروی معمولی رفت و آمد می کنیم.

نماینده «پلاس» در مجلس یازدهم!
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳

این ماجرا خود مصداق روشنی از توزیع و دریافت رانت میان نمایندگان مدعی انقلابی گری است. ابتدا باید هیات رئیسه مجلس بصورت شفاف و فورا اعلام کند بر چه اساسی این اقدام صورت گرفته و کدام نمایندگان از این رانت استفاده کرده اند.

نظر «حاجی‌دلیگانی» درباره تحویل خودروی دناپلاس به نمایندگان
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که بهتر بود به جای خودروی دنا پلاس اتومات که به برخی نمایندگان متقاضی تحویل شده، خودروی معمولی‌تری به آن‌ها داده می‌شد و مالکیت آن نیز در اختیار مجلس شورای اسلامی بود.

ماجرای «دناپلاس» نمایندگان پیست؟
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴

بسیاری از کسانی که امروز به خانه ملت راه یافته‌اند، منتقد مجالس گذشته بودند و می‌گفتند که مسئولان و به طور خاص وکلای ملت نباید از هیچ گونه رانتی برخوردار باشند؛ آیا این وعده فراموش شد؟

قدردانی مجلس از رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش تقدیر کردند.

صالحی: هزار و ۴۴ سانتریفیوژ در فردو غنی‌سازی می‌کنند
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۷

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به تعهدات ایران در برجام و اجرای سیاست‌های کاهش تعهدات هسته‌ای، گفت: بنابر گام چهارم سیاست‌های کاهش تعهدات برجام، یک هزار و ۴۴ سانتریفیوژ در فردو غنی سازی می‌کنند.

«میرسلیم»اسناد رشوه ۶۵ میلیاردی را چهارشنبه هفته جاری ارائه کند
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: به«میرسلیم» اعلام کرده‌ایم که در جلسه این هفته هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، اسناد خود درباره رشوه ۶۵ میلیاردی را ارائه کند.

ماموریت قالیباف به نمایندگان مجلس درباره کنکور
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

عضو کمیسیون بهداشت مجلس از ماموریت محمدباقر قالیباف به نمایندگان برای نظارت ویژه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری کنکور خبر داد.

پشت پرده طرح قیر رایگان چه کسانی هستند؟
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱

یک کارشناس انرژی گفت: با اجرای طرح قیر رایگان در چند سال گذشته بالای صد واحد کوچک قیرسازی احداث شده‌اند که این واحدها متعلق به چهره‌های سیاسی هستند. با قاچاق قیر رایگان ایران، جاده‌های دُبی و دهلی با قیر رایگان ایران آسفالت شوند.

مجلس هفته آینده استراحت می‌کند
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲

نایب رئیس مجلس گفت: مجلس هفته آینده جلسه علنی ندارد و نمایندگان جهت پیگیری مطالبات مردم، به حوزه های انتخابیه می روند.