داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار صدای-آبان-۹۸
حمایت ترامپ از اغتشاش گران و غفلت ما!
۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲

بنابراین دشمن و اغتشاش گران بجز ایجاد آشوب و درگیری و خسارت های مادی، خسارت بزرگتری به نظام نیز می زنند، و آن هم انحراف مطالبات مردمی، بسته ترشدن فضای انتقاد و اعتراض، شنیده نشدن صدای مردم منتقد و نهایتا ضربه به سرمایه اجتماعی نظام خواهد بود.

۵ نکته پیرامون اعدام سارقان مسلح
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹

چرا در هر پرونده ای اینگونه قوه قضائیه با عدم فهم کار رسانه ای باید مغلوب جریان ضد انقلاب شود و بخاطر اجرای حکم عادلانه و شرعی اسلامی زیر سئوال برود و حتی نتواند مردم را آنگونه که باید اقناع کند؟

نه مردم، به سلاطین تناقض!
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

«ما خود خود مردمیم این اسم مزخرف سلبریتی از روی صورت ما بردارید»، این معروف‌ترین بخش از صحبت‌های حامد بهداد در جشن انجمن منتقدان سینما درپنجشنبه شب گذشته بود که اتفاقا همراه با ویدئوی صحبت‌های او در فضای مجازی به شدت چرخید و بازخوردهای زیادی هم داشت.

چگونه رویترز جولان می دهد؟
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

آنچه زمینه موج سواری رویترز و رسانه های ضدانقلابی چون بی بی سی و صدای آمریکا و امثالهم را مهیا می کند، حقیقتا چیزی جز فشل بودن رسانه های داخلی، دستگاه های مسئول اطلاع رسانی و در راس آنها صداوسیما جهت تنویر افکار عمومی نخواهد بود.

تکذیب دروغ پردازی رویترز
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

ادعای خبرگزاری انگلیسی رویترز درخصوص تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان‌ماه در ایران، از سوی رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی تکذیب شد.

بیانیه نویسان منشأ نابودی فرهنگ‌و‌هنر هستند
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

کارن همایونفر، آهنگساز سه سیمرغ بلورین جشنواره فجر و پنج تندیس زرین جشن سینمای ایران را در کارنامه دارد. با بسیاری از فیلمسازان و همین افرادی که اسم‌شان پای بیانیه بود هم همکاری کرده است و شناختش از همکارانش احتمالاً زیاد است و عموماً در جشنواره فجر در میان پرکارها به‌شمار می‌رود و خلاصه آدم معتبری است و نمی‌توان اظهاراتش را نادیده گرفت. بعد از بیانیه موسوم به «صدای آبان‌۹۸» در صفحه شخصی‌اش به تندی واکنش نشان دادو امضاءکنندگان را سیاه‌کار نامید.