داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
شورش در خیابان‌های برلین
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰

روز گذشته گروهی معترض در اعتراض به تخلیه خانه‌ای منتسب به چپ گرایان افراطی در برلین به خیابان‌ها آمدند و شورش و ناآرامی ایجاد کردند.

اعتراض رسمی ایران به جمهوری آذربایجان و ارمنستان
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه نسبت به امنیت اتباع خود به هیچ وجه اغماض نمی‌کنیم، گفت که جمهوری اسلامی در پی اصابت گلوله‌های شلیک شده به خاکش، در یادداشت رسمی اعتراض شدید خود را به جمهوری آذربایجان و ارمنستان ابلاغ کرده است.

آشوب در سوئد در پی اهانت به قرآن کریم
۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰

این اعتراضات در پی آن بود که اوایل روز جمعه یک گروه از افراط گرایان جناح راستی یک جلد کلام‌الله مجید را به آتش کشیدند.

معترضان خشمگین با بطری آب معدنی به سعد حریری حمله کردند
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳

سعد حریری نخست وزیر سابق لبنان، پس از بازدیدی که از بندر بیروت به عمل آورد از سوی معترضان مورد حمله قرار گرفت.

اعتراض معلمان آمریکایی به بازگشایی مدارس
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

گروهی از معلمان آمریکایی در برخی ایالت‌ها از درون اتومبیل‌های خود به تصمیم برخی فرمانداران برای ادامه بر‌گزاری کلاس‌ها به صورت حضوری اعتراض کرده‌اند.

حمایت ترامپ از اغتشاش گران و غفلت ما!
۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲

بنابراین دشمن و اغتشاش گران بجز ایجاد آشوب و درگیری و خسارت های مادی، خسارت بزرگتری به نظام نیز می زنند، و آن هم انحراف مطالبات مردمی، بسته ترشدن فضای انتقاد و اعتراض، شنیده نشدن صدای مردم منتقد و نهایتا ضربه به سرمایه اجتماعی نظام خواهد بود.

تکنولوژی گوگل را به پلیس آمریکا نفروشید!
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱

بیش از ۱۶۰۰ نفر از کارمندان و کارگران گوگل در نامه‌ای سرگشاده و در واکنش به برخورد پلیس آمریکا با سیاه‌پوستان این کشور تقاضا کردند قراردادهای این شرکت بزرگ فناوری با پلیس آمریکا متوقف شود.

روایت نیویورک‌تایمز از جاسوسی هوایی از معترضان به نژادپرستی در آمریکا
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸

وزارت امنیت سرزمینی ایالات متحده آمریکا برای رهگیری معترضان به نژادپرستی که از قتل یک شهروند سیاهپوست آمریکایی در میناپولیس آغاز شد، بیش از 270 ساعت گشت‌زنی و پرواز پهپادی و هلیکوپتری بر فراز 15 شهر آمریکا داشته است.

استفاده از ارتش برای سرکوب اعتراضات روی میز ترامپ
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴

یک سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به سئوالی درباره احتمال استفاده از نظامیان ارتش برای سرکوب اعتراضات در آمریکا گفت: «برای ترامپ همه گزینه‌ها روی میز است.»

گردن بیش از ۴۰۰ بازداشت‌شده زیر زانوی پلیس آمریکا
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱

بر اساس اطلاعاتی که اداره پلیس آمریکا منتشر کرده، ‌از سال ۲۰۱۲ تا کنون ۴۲۸ نفر از شهروندان آمریکایی هنگام بازداشت با اقدام پلیس در تحت فشار قرار گرفتن گردنشان زیر زانوی پلیس مواجه شده‌اند.