داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جبهه-پایداری
میرسلیم: قالیباف به جلسه وفاق نیامد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳

جلسه وفاق و ائتلاف اعضای این جلسه  علیه قالیباف نیست. اگر قالیباف دعوت جبهه پایداری را قبول می کرد و در این جلسه شرکت می کرد او هم قطعا یکی از اعضا بود اما علیرغم دعوت از او، قالیباف حاضر به شرکت در این جلسه نشد.

اصولگرایان و پایداری بلاخره به وحدت رسیدند + لیست
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۴

ائتلاف شورای نیروهای انقلاب و جبهه پایداری بلاخره به وحدت رسیدند.

فیلم: اینکه می‌گویند آقای قالیباف خط قرمز پایداری است، درست نیست!
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶

نسیم آنلاین: حجت‌الاسلام آقاتهرانی: ما گفتیم ضابطه قرار دهید، آقای قالیباف یا هرکس دیگر اگر اصلح است به روی چشم! پیشنهاد دادیم این چند نفر پایداری را از لیست بگذارید کنار، روی مشترکات حرف بزنیم!

صفر تا صد آرایش جریانات سیاسی در انتخابات
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸

درحالی که کمتر از یک هفته به زمان انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، آرایش سیاسی لیست ها و جریانات سیاسی روشن تر از قبل شده و می توان گفت احتمالا تا زمان انتخابات تغییر قابل توجه دیگری نخواهیم داشت.

چه کسانی در فهرست جبهه پایداری برای تهران قرار دارند؟
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸

جبهه پایداری انقلاب اسلامی به صورت مستقل از اصولگرایان لیست وارد عرصه تبلیغات انتخاباتی شده است.

شعارهای انتخاباتی از مجلس اول تا امروز
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

هنوز خبری از شعارهای انتخاباتی اصلاح طلبان، جبهه پایداری بطور رسمی منتشر نشده است. اما شورای ائتلاف نیروهای انقلاب(شانا) که همان جمعی از احزاب اصولگرا هستند با شعار « ایران سربلند» وارد عرصه انتخابات شده و همچنین طیف جدیدی از جوانان عدالتخواه نیز با شعار «مجلس عدالتخواه» وارد کارزار انتخاباتی یازدهم شده اند.

آقاتهرانی: دو سوم لیست پایداری و اصولگرایان مشترک است
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

امروز فهرست شورای ائتلاف می تواند حداقل ۲۲ چهره مشترک با فهرست پایداری داشته باشد. چرا که دو فهرست حداقل ۲۲ چهره خوب انقلابی و مشترک دارد. یعنی بیش از دو سوم دو فهرست ائتلاف و پایداری مشترکند.

معرفی ۶۰ نامزد پیشنهادی جبهه پایداری در تهران + اسامی
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵

جبهه پایداری انقلاب اسلامی با انتشار اطلاعیه ای ۶۰ نفر از نامزدهای اصلح خود را برای رسیدن به لیست نهایی در حوزه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، اعلام کرد.

تشکل های یکبار مصرف انتخاباتی
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴

اکنون شانا در زمان منتهی به انتخابات آغاز به فعالیت کرده و احتمالا به سرنوشت بقیه تشکل های یکبار مصرفی انتخاباتی این جریان خواهد یپوست. شانا بدون اینکه حرف ایجابی و مشخصی بیان کرده باشد، صرفا بر نفی دولت روحانی و با شعار نجات اقتصاد ایران تمرکز کرده است.

چهار ضلعی انتخابات مجلس یازدهم
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

جدای از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در شرایطی هستیم که با پایان یافتن ثبت نام کاندیدهای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی جبهه بندی ها و لیست های انتخاباتی در حال شکل گیری و نمایان شدن هستند. تا به امروز جدای از دسته بندی های جزئی و فرعی در جریانات سیاسی شاهد چهار جبهه سیاسی خواهیم بود