داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
آشوب‌ها در آمریکا علیه نخبگان حاکم است
۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴

از نظر رئیس یک نهاد اطلاعاتی ارشد روسیه، هدف اعتراضات و آشوب‌ها در آمریکا ضدیت و مخالفت با نخبگان و نظام حاکم در این کشور است.

این یک دعوت صادقانه است
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

جریان اصلاحات بین این دو گزینه مانده که یا خود را در درون نظام تعریف کند و برای حضور سیاسی دوباره در حاکمیت برنامه‌ریزی کند و یا اینکه فرصت‌طلبانه و بدون پذیرش نقش خود در پدید آمدن این وضعیت، بحران‌سازی و موج‌سواری نماید.

آشوب‌های لبنان شبیه اتفاقات آبان ۹۸ ایران است
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم گفت: دشمنان با ایجاد بحران در لبنان و عراق به‌دنبال تضعیف جمهوری اسلامی ایران هستند، اما دستان آنها برای ما کاملاً رو شده و ملت ایران با کوچک‌ترین حرکت آنها می‌داند، دشمن چه در سر دارد.

لبنانی‌ها بانک‌ها را به آتش کشیدند
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶

بحران اقتصادی و افزایش قیمت‌ها در لبنان بر مردم این کشور تأثیر گذاشته و موجب انفجار اوضاع در طرابلس در شمال لبنان و صیدا در جنوب شده است.

چرا با هربار آشوب در ایران، فشار تحریم‌ها بیشتر می‌شود؟
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸

الگوهای رفتاری غرب نشان‌گر آن است که از زمینه آشوب در داخل ایران برای افزایش فشارهای خارجی بر کشور بهره می‌برد، این بار نیز با استفاده غرب از مکانیسم ماشه در برجام، همان الگو حاکم خواهد شد؟

بیروت در آشوب
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

میدان‌های مهم پایتخت لبنان دوشنبه شب را هم با خشونت و درگیری میان نیروهای امنیتی و آشوبگران سپری کرد.

چشم‌بند موشه‌دایان بر چشم آشوبگران!
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

شواهد و اسناد کمترین تردیدی باقی نمی‌گذارد که فرمول آشوب‌های اخیر در همه کشورهای ناهمخوان با آمریکا، یکسان است و ماموریت آشوبگران آدمکش و خونریز، ایجاد ترس و وحشت در میان مردم با هدف وادار کردن حکومت‌های مستقل به پذیرش سلطه از دست رفته آمریکا در این کشورهاست.

خط حزب‌الله منتشر کرد؛ اطلاعات جدید از اقدامات رهبر انقلاب در مواجهه با آشوب‌ها
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴

پیش‌بینی رهبر انقلاب در آذرماه سال گذشته درباره نقشه دشمن برای ایجاد آشوب در سال ۹۸، درست از آب درآمد و این‌بار به بهانه‌ اعتراض به سهمیه‌بندی بنزین، بار دیگر پروژه‌ آشوب در کشور کلید خورد.

تاکید نتانیاهو بر استفاده از آشوب‌های منطقه علیه ایران
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸

نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی بر استفاده از آشوب‌های منطقه برای فشار بر ایران تاکید کرد.

آیلپ؛ اسم رمز آشوب عراق
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

اینجاست که هیولای پنهان در پس نظریه‌های ریاکارانه شارپی و شعبه‌های اصلاح‌طلبش در سراسر دنیا از جمله ایران خودمان بیرون می‌زند. نظریه‌هایی ظاهرا آزادی‌خواهانه در سطح شعار که در میدان عمل و اجرای تظاهرات به اصطلاح عاری از خشونت توسط انجمن‌ها و احزاب لیبرالی، همواره این شعارها با دفترچه‌های دستورالعمل که مستقیما از بنیاد انیشتین و سایر نهادهای آمریکایی حامی دموکراسی ـ که همگی تحت مدیریت بازهای شکاری واشنگتن هستند نه دموکرات‌های کنگره- رمز‌گشایی می‌شوند.