داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسین-رضایی
صندلی مجلس را داغ کنید
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵

نه تنها امتیازات و رانت های قانونی که به موجب شان نمایندگی به آنها اختصاص می یابد بایستی حذف گردد بلکه بسیاری از مواهب عادی جایگاه نمایندگی نیز باید سلب گردد. در این صورت است که دیگر فردی برای جمع آوری قدرت و ثروت به سمت نمایندگی مجلس نمی آید.

تحریف تاریخ برای تطهیر جام زهرسازها
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳

همان گونه که امام حسن مجتبی علیه السلام نیز در شرایطی قرار گرفتند که صلح را مدبرانه پذیرفتند و یا در آخرین نمونه علی رغم هشدارها و انذارها و مخالف های مکرر رهبرانقلاب با مذاکره آمریکا، ایشان سرانجام رضایت ضمنی و البته مشروط برای توافق هسته ای دادند. و در اینجا کسانی مورد سئوال هستند که امام جامعه را به این شرایط تصمیم گیری رساندند و با بازی های رسانه ای تطهیر نخواهند شد.

۵ نکته پیرامون سفرهای استانی نمایندگان مجلس
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲

بعضی از افراد و جریانات که صرفا پشت میزنشینی را می پسندند، این کارها را دامن زدن به انتظارات و توقعات مردمی می دانند و اساس سفرهای استانی و سرکشی میدانی را تخطئه می کنند.

شهروند درجه صفر!
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶

امروز در ایران بیش از 3 میلیون نفر جوان به عنوان سرباز فراری وجود دارد، چرا خدمت و دفاع از کشور که می تواند افتخاری برای هر ایرانی باشد تبدیل به یک دوره سراسر رنج و عذاب شده که 3 میلیون نفر! باید از آن فرار کنند و تبعات احتمالی آن را به جان بخرند؟

سرنوشت لبنان در دستان مصطفی ادیب؛ از اصلاحات تا وابستگی خارجی
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷

اظهارات شتاب زده مصطفی ادیب مبنی بر انجام اصلاحات سریع برای توافق با صندوق بین المللی پول که از شروط دادن وام به لبنان مهار حزب الله بوده، احتمالا معادلات و تحولات بعدی لبنان را دستخوش اعتراضات و حاشیه های جدید خواهد کرد.

۴ نکته در باب اظهارات حجت الاسلام پناهیان
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴

در زمانه ای که به گواه تمامی آمارها و شواهد عینی در یکی از بدترین زمان های شکاف طبقاتی، فقر و بی عدالتی هستیم و رهبرمعظم انقلاب بابت عملکرد مجموعه نظام در حوزه عدالت عذرخواهی می کنند و در بیانیه گام دوم نیز به این عقب ماندگی اشاره می کنند و بارها جوانان و دانشجویان را به مداقه نظری در حوزه عدالت و همچنین عدالتخواهی در حوزه عمل توصیه می کنند چگونه ایشان از پایان دوره عدالتخواهی سخن می گویند؟

مدیریت هیئتی
۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴

مردمی ترین، منظم ترین و دقیق ترین مدیریت را همین هیئت ها انجام داده اند. مدیریتی چابک و پویا که سریع توانست در مواجه با تغییرات شرایط و اعمال پروتکل های بهداشتی خودش را تطبیق بدهد و بدون کوچکترین بی نظمی مراسماتی با شکوه و جمعیت قابل توجه را مدیریت کند. مدیریت هیئتی که کاملا خودجوش و مردم نهاد است، توانسته خارج از چارچوب های خشک رسمی و اداری مدلی موفق را ارائه دهد.

دود بی تدبیری سران قوا در چشم مردم
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲

متاسفانه سران قوا و مقامات از حداقل تدبیر و هماهنگی برخوردار نیستند، و در شرایطی که جامعه تحمل تنش های بیشتر را ندارد و خود درگیر مسائل و مشکلات معیشتی و بحران کروناست، مسائل عادی و تصمیمات را به تنش کشانده و به سطح جامعه و حتی لزوم ورود رهبرانقلاب می کشانند.

سلبریتی ها کرونا نمی گیرند!
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸

زمانی باور عوامانه ای در جامعه ایجاد شده بود که معتادها کرونا نمی گیرند، گویا بعد از معتادها، سلبریتی ها هم کرونا نمی گیرند!

شکست سنگین آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳

پس از کش و قوس های فراوان میان تهران و واشنگتن و تهیه قطعنامه پیشنهادی توسط آمریکا و ارائه آن به اعضای شورای امنیت، نهایتا دیشب بصورت الکترونیکی رای گیری انجام شد و قطعنامه آمریکا برای تمدید تسلیحاتی ایران رای نیاورد.