داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
فیلم: خط و نشان فرمانده سپاه برای دشمنان
۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

سرلشکر سلامی: ما تا انتها که غروب مطلق دشمنان است، ایستاده‌ایم و به پیروزی ایمان داریم.

فیلم: حسین یکتا: باید قرنطینه خانگی شکل بگیرد
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵

مسئول قرارگاه «امام رضایی‌ها» در گفتگو با «نسیم آنلاین»: قرنطینه خانگی یعنی تامین مایحتاج غذایی و دارویی مردم درب منزل‌شان در قرنطینه خانگی باید معیشت افراد تامین شود.

فیلم: جهادی‌ ها دوباره پای کار مبارزه با کرونا آمدند...!
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

حاج حسین یکتا مسئول جمعیت «امام رضایی‌ها» در گفتگو با «نسیم آنلاین»: هر کجا مردم پای کار آمدند، مشکلات حل شد از جنگ تحمیلی تا سیل و زلزله و مبارزه با کرونا آمدن جهادی ها و هیئتی ها کار را جمع می کند. حسب‌الامر فرمان #رهبرانقلاب همه پای کار آمده‌اند.

حریرچی: با کمک جهادی ها اول امسال کشته‌های کرونا به حدود ۳۰ نفر رسید
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲

عصر چهارشنبه جلسه هماهنگی با نیروهای جهادی با حضور »حریرچی«، »قاضی‌زاده هاشمی« نائب رئیس اول مجلس، حاج »حسین یکتا« مسئول جمعیت »امام رضایی‌ها« و جمعی دیگر از نیروهای جهادی در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس برگزار شد.

پیشرفت‌های امروز ارتش نتیجه خودباوری و مدیریت جهادی است
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹

فرمانده کل ارتش پیشرفت‌های امروز ارتش را نتیجه و میوه خودباوری و مدیریت جهادی دانست و گفت: موفقیت‌های به دست آمده ثمره روی پای خود ایستادن است و ثابت می‌کند در داخل کشور همه چیز داریم.

فیلم: رجز زیبای حضرت علی اکبر(ع) در روز عاشورا
۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

بخشی از سخنرانی حجت الاسلام دکتر رفیعی درباره رجز حضرت علی اکبر علیه السلام در روز عاشورا.

سلامی: جهاد در سپاه بی‎وقفه و غیرمنقطع جاری است
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷

فرمانده کل سپاه گفت: روند رخدادها و حوادث عالم و به خصوص مواجهه انقلاب اسلامی با مستکبران نشان می‎دهد، جهاد پایان‌ناپذیر است.

امام موسی کاظم (ع) همه زندگی خود را وقف جهاد مقدس ساخته بود
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰

رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت ولادت امام موسی کاظم علیه السلام فرمودند: ایشان همه زندگی خود را وقف جهاد مقدس ساخته بود.

مفتی عراق: آماده جهاد علیه آمریکایی‌ها در عراق هستیم
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

مفتی اهل سنت در عراق تأکید کرد، اکثریت شیعیان و اهل سُنت برای جهاد علیه آمریکایی‌ها و خروج نظامیان آمریکایی از عراق آمادگی دارند.

کوچکترین غسال داوطلب اموات کرونایی کیست؟
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱

خانم هایی که در سالن تطهیر بودند، با دیدن من تعجب کردند. یکی از خانم ها با صدای بلند گفت این دختربچه را کی آورده اینجا؟ گفتم:خودم آمدم؛ داوطلبانه! نگاهی کرد و گفت هم سن و سال های تو هنوز از تاریکی می ترسند، تو آمدی غسالخانه ؟ می خواهیم مرده را غسل بدهیم، بیمار کرونایی بوده ها! پدر و مادرت مخالف نیستند؟ گفتم با پیشنهاد پدرم، دعای خیر مادرم و بدرقه با قرآن آمدم.