داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رسانه-های-غربی
کرونا و پادشاه لخت غرب
۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

فرض کنید مقامات نظام ما به جای مقامات انگلیسی جلوی دروبین ها با خنده با همه دست می دادند و کرونا را بی اهمیت جلوه می دادند و بعد خود دچار کرونا می شدند، حتما بعد از آن نه تنها در کل دنیا بلکه در داخل عمله های رسانه ای آنها و سلبریتی ها چگونه به همه نظام و مقامات حمله می کردند!

جنگ شناختی؛ نبردی با سلاح رسانه
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵

موجی از سواحل مدیرانه در لبنان برخاست و به سرعت عراق را دربَرگرفت. آشوب و درگیری خیابانی از بغداد تا بصره را ناامن کرد. تحولات عراق چنان با شتاب سرعت گرفت که در کانون توجه جامعه جهانی جای گرفت. اهداف این ناآرامی به تدریج خود را نمایان ساخت؛ فتنه ای برای درهم کوبیدن عراق از درون و قطع روابط ان ملت با ایران که دارای حوزه تمدنی مشترک هستند.

عکس: ماجرای کلید زنگی که امروز در کنار دست رهبر انقلاب بود
۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۲

برخی رسانه‌های ضدانقلاب امروز با اشاره به کلید زنگی که در کنار دست رهبر انقلاب بود سعی در به حاشیه بردن پیام مهم رهبرمعظم انقلاب شدند.

رسانه‌های غربی با کرونا به جنگ اقتصاد ایران آمده‌اند
۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

زهره الهیان گفت: غول‌های رسانه‌ای غربی برای ضربه زدن به اقتصاد ایران در حد گسترده‌ای بیماری کرونا را پوشش می‌دهند، بنابراین مردم باید به این بخش از نقشه دشمنان توجه داشته باشند.

جای خالی رسانه انتقام
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷

حقیقت جای خالی رسانه انتقام به شدت حس می شود، رسانه ای که همپای اقدامات نظامی تهاجمی به قلب دشمن بزند و روایت پیروزی را فاتحانه بگوید.

توپخانه‌های رسانه‌ای لندن چگونه کار می‌کند؟
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

اعتراضات آبان‌ماه ایران که با دخالت آشوبگران به انحراف رفت یک نکته ویژه داشت و آن تمرکز ویژه سه رسانه فارسی زبان مستقر در لندن بود. این رسانه‌ها گویا خود را آماده این شرایط کرده بودند. به‌نحوی که با آغاز سهمیه‌بندی بنزین و شروع برخی اعتراضات در شهرها حرکت هماهنگ این سه رسانه که دو مورد آن تحت کنترل انگلیس و دیگری تحت حمایت سعودی است شروع شد و خط آشوب و تخریب گسترده اموال عمومی از سوی این رسانه پررنگ شد. در این گزارش به حرکت مشترک این شبکه‌ها خواهیم پرداخت.

رسانه‌های غربی، تحولات ایران و نتایج نظرسنجی ها
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳

برای درک بهتر واکنش‌ ایرانیان در دو هفته اخیر بهتر است به یافته‌های دو نظرسنجی که به‌طور مشترک از سوی‌ دانشگاه مریلند و مرکز نظرسنجی‌های ایران در تورنتو پس از اعتراضات سال‌های ۲۰۱۷ -۲۰۱۸ و ماه‌های مه، اوت و اکتبر ۲۰۱۹ میلادی انجام شده‌اند، نگاهی بیاندازیم.