داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تحریف
فیلم: تحریف‌سازان و تحریف‌بازان، کاسبان واقعی تحریم
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

نسیم آنلاین: تحریف‌سازان در تلاشند جنایت و وحشی‌گری آمریکا به شخص و دوره ترامپ تقلیل پیدا کند تا برآمده از پیروزی احتمالی کاندیدای دموکرات‌ها، ایده مذاکره برای مذاکره دوباره احیاء شود و جسد فاسد شده برجام دوباره رنگ و رونقی یابد.

تحریف‌سازان و تحریف‌بازان، کاسبان واقعی تحریم
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

تحریف‌سازان، اساتید همه فن حریف عملیات روانی‌اند که برای مسائل ساده، دلایل پیچیده و برای موضوعات پیچیده، راهکارهای ساده اما غلط می‌پیچیند. اتاق فکرها، محفل‌ها و لابی‌هایی که شعارهایی مثل «هم سانتریفیوژ باید بچرخد و هم زندگی مردم»، «بستن با کدخدا راحت‌تر است»، «کاستن از امنیت به نفع اقتصاد» طراحی می‌کنند تا بدون برخورداری از طراحی دقیق یا راه‌کارهای جامع، یک شبه انتخابات را به نفع کاندیدایی که مدعی تغییر است، رقم می‌زنند.

مذاکره با غرب با چاشنی تحریف FATF
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵

به نظر می‌رسید با بسته شدن پرونده لوایح مرتبط با FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام، حامیان FATF دست از طرح ادعاهای غیر فنی خود برداشته و از تحریف واقعیت‌ها بپرهیزند اما این جریان رسانه‌ای همچنان به دنبال تحریف واقعیت است.

فیلم: جریان تحریف باعث شهادت امام حسین(ع) شد
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱

مقدم در گفتگو با « نسیم آنلاین»: جریان تحریف، یک جریان پرقدرت تاریخی است. این جریان، همان جریانی است که می‌تواند تصویر پیامبر را بعد از پیامبر مخدوش کند. تصویر امام حسین(ع) را بعد از رحلت پیامبر مخدوش کند که به جنگ و به شهادت منجر شود.

فیلم: آیا آمارهای ایران در مورد کرونا دروغ است؟
۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷

بیژن مقدم در گفتگو با «نسیم آنلاین» مطرح کرد: در موضوع کرونا جریان تحریف فعال شد و تلاش کرد آمارهای ایران را زیر سوال ببرد در حالی که در مورد آمارهای کشورهای دیگر سخنی نمی‌گفتند. جریان داخلی تحریف هم برای رسانه های خارجی محتوا تولید می کرد.

مسئولان باید در مقابل جریان تحریف استقامت کنند
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه جریان تحریف می‌خواهد اعتماد مردم نسبت به مسئولان سلب شود، گفت: از این رو مسئولان باید با عملکرد مثبت خود با این جریان مقابله کنند.

فیلم: دوگانه تسلیم و مقاومت در سیاست خارجی کشور
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶

امیرحسین ثابتی فعال رسانه‌ای در گفتگو با «نسیم آنلاین»: دوگانه تسلیم و مقاومت در سیاست خارجی، ساخته جریان تحریف است.

وزیر کشور: همه بورس‌ها در بعضی از مقاطع دچار نوسانات می‌شوند
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵

رحمانی فضلی: بورس ابعاد مختلفی دارد و با استقبالی که مردم داشتند تاکنون گام بلندی را در جذب نقدینگی و هدایت آن داشته اند. همه بورس‌ها در بعضی از مقاطع دچار نوسانات می‌شوند که این نوسانات باید از طریق کارشناسی و پیش بینی‌های لازم جبران شود.

فیلم: ستاد انتخاباتی بایدن در تهران کجاست؟!
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸

«الفت‌پور» فعال سیاسی، در گفتگو با «نسیم آنلاین»: خط تحریف، برای بایدن در تهران ستاد انتخاباتی تشکیل داده است.

فیلم: دولت روحانی مولود جریان تحریف است
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

امیر حسین ثابتی فعال رسانه‌ای جریان انقلاب در گفتگو با نسیم آنلاین با اشاره به جریان تحریف گفت: دولت روحانی مولود این جریان و رویکرد است و عملکرد این دولت هم جریان تحریف را در کشور تقویت کرده است.