داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
ثبت‌نام بی‌سروصدای ۱۱۴ اصلاح طلب در انتخابات!
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

با وجود اینکه برخی شخصیت‌های اصلاح‌طلب صحبت از عدم‌حضور در انتخابات یا شکست پیش از موعد می‌کنند، اما بررسی‌های تسنیم نشان می‌دهد در تهران برای هر کرسی از اصلاح‌طلبان نزدیک به ۴ نفر ثبت‌نام کرده‌اند، این آمار فقط مربوط به افراد شناخته‌شده است.

حرف اصلاح‌طلبان حق باشد، بر نظر شورای نگهبان تاثیر خواهد گذاشت
۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷

سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به این سوال که نظر اصلاح‌طلبان بر نظر شورای نگهبان اثر می‌گذارد، گفت: اگر حرف حقی باشد اثر می‌گذارد.

کلید سامانه اموال مسؤولان دست رئیس قوه قضائیه است
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵

سخنگوی قوه قضائیه درخصوص سامانه ثبت اموال مسؤولان نیز گفت: بخش‌های مختلف و مقامات مخاطب این سامانه استقبال خوبی کردند دولت، مجلس و حتی نیروهای مسلح همه از وجود چنین سامانه‌ای استقبال کردند و رویکرد مسؤولان را در این خصوص مثبت میدانیم ولی عدد را نگرفته ایم چون محرمانه است.

ربیعی: استعفای روحانی طرفدار ندارد
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱

سخنگوی دولت گفت: به هیچ عنوان نه بحث استعفای رئیس‌جمهور در دولت مطرح است نه این موضوع طرفدار دارد.

جدول: چهره‌های شاخص انتخابات مجلس یازدهم در استان‌ها چه کسانی هستند؟
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

با پایان ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس، حدود چهارده هزار نفر در سراسر کشور برای تصاحب کرسی‌های بهارستان نام‌نویسی کردند.

در حاشیه تبری سران فتنه از روحانی؛ مال بَد بیخ ریش صاحابشِ‌!
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

خاتمی، میرحسین موسوی و اطلاح طلبان که با تَکرار و همه توان تبلیغاتی و حتی پیام از درون حصر روحانی را به قدرت رساندند، حالا که دیگر تشت رسوایی سیاست های نئولیبرالی دولت بر زمین افتاده و پادشاه لخت عیان شده می خواهند زیرمیزبازی بزنند و خودشان را از دسته گُلی که به بارآورده اند مبرا کنند

سلیمی‌نمین: بیانیه ۷۷ نفره اصلاح‌طلبان نوعی فرصت‌طلبی بود
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴

کارشناس مسائل سیاسی گفت: بیانیه‌ای که از سوی ۷۷ نفر از اصلاح‌طلبان صادر شد، یک نوع فرصت‌طلبی سیاسی و بدتر از آن یک نوع فرصت‌سازی برای آشوبگران و رهبران بیرونی آن‌ها بود.