داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آنفلوانزا
ربیعی: اختلافات جمهوری آذربایجان و ارمنستان راه‌حل صلح آمیز دارد
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰

وی به درگیری پیش آمده بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان اشاره کرد و گفت: ما با دقت و نگرانی مناقشه اخیر در مناطق اشغالی جمهوری آذربایجان را تعقیب می‌کنیم. منطقه قفقاز در طول قرن‌های متمادی زیر چتر وحدت بخشِ حوزه تمدنِ اسلامی-ایرانی، جغرافیای همزیستی وآشتی ادیان، زبان‌ها و هویت‌های فرهنگی و دینی گوناگون بوده اما از هنگامی که برجسته‌سازی استعماریِ اختلاف‌های هویتی عرصه را بر مشترکات قرونِ تمدنی تنگ کرد شاهد عملیاتی از قبیل مهندسی ترکیب جمعیتی و پاکسازی های قومیتی وتبعید های دسته جمعی بوده‌ایم.

حریرچی: پاییز و زمستان سختی در پیش داریم
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳

معاون کل وزارت بهداشت ضمن هشدار نسبت به اینکه پاییز و زمستان سختی در پیش داریم، در عین حال با انتقاد از قیمتهای متفاوت ماسک در سطح کشور، بر لزوم ترغیب مردم جهت استفاده از ماسک پارچه ای تاکید کرد.

اولویت دریافت واکسن آنفلوانزا با چه کسانی است؟
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، گفت: اولویت دریافت واکسن آنفلوانزا برای کارکنان مراکز بیمارستانی و همچنین زنان باردار و مبتلایان به بیماری‌های خاص است.

واردات واکسن آنفلوانزا برای ۲۰ درصد جمعیت کشور با ارز ۴۲۰۰ تومانی
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

رئیس سازمان غذا و دارو، از آغاز توزیع واکسن آنفلوانزا برای گروه های پر خطر خبر داد.

اوج کرونا در کشور
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه در حال حاضر کووید-۱۹ در کشور به اوج خود در موج سوم رسیده و تقریبا همه جای کشور قرمز است، گفت: در کنترل بیماری رفتار اجتماعی مردم به میزان زیادی موثر است. زیرا نه واکسن داریم و نه دارو و درمان اختصاصی.

واکسن آنفلوآنزا تحویل داروخانه‌ها نشده است
۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

تا زمانی که واکسن ها تحویل داروخانه ها نشده، داروخانه‌ها دسترسی به واکسن ها ندارند و مردم از مراجعه و تجمع در داروخانه ها به منظور دریافت واکسن خودداری کنند.

توضیحات معاون وزیر درخصوص مخاطرات همپوشانی آنفلوآنزا و کرونا
۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تلاش وزارت بهداشت برای تامین نیاز مردم به واکسن آنفلوآنزا خبر داد و افزود: مردم نگران تامین واکسن آنفلوآنزا نباشند.

وضعیت توزیع واکسن آنفلوانزا از زبان معاون وزیر
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

معاون بهداشت وزارت بهداشت، تنها راه پیشگیری از کرونا را رعایت اصول اولیه بهداشتی خواند.

اعلام زمان توزیع واکسن آنفلوآنزا در خانه‌های بهداشت
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه افراد در مراجعه به داروخانه‌ها باید کدملی خود را به همراه کارت ملی برای دریافت واکسن آنفلوآنزا ثبت کنند، گفت: در فاز اول قرار است این واکسن در اختیار گروه‌های پرخطر قرار بگیرد.

لاری: واکسن آنفولانزا از هلند وارد شده است
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ۹۰ درصد ابتدا به آنفولانزا در نیمکره جنوبی زمین به دلیل رعایت بهداشت و شست و شوی دست‌ها کمتر شده است اما هنوز نمی‌شود از وضعیت آنفولانزا در کشور حرفی زد.