داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بحران
افزایش بروز ناامنی غذایی در بحران کرونا
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، در ارتباط با وضعیت تغذیه ایرانی ها به ویژه در ایام کرونا، مطالبی را مطرح و توضیحاتی ارائه داد.

احتمال تمدید تعطیلی در پایتخت
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵

مدیرکل بحران استان تهران گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا با یک هفته اعمال محدودیت موافقت کرده و احتمال اینکه یک هفته دیگر هم این تعطیلات تمدید شود زیاد است.

وضعیت تهران قرمز است
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، به تشریح وضعیت کرونا در پایتخت پرداخت.

بحران مدیریت!
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

با اصرار حسن روحانی تصمیم بر برگزاری کنکور در همان تاریخ قبلی گرفته می شود تا هم دهن کجی آشکاری به تصمیمات کارشناسی باشد و هم بی ارزش پنداشتن سلامت جوانان و نظرات وزرای خود دولت دوازدهم!

تحرکات مشکوک عربی در لیبی؛ ظهور سومالی جدید
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

اخیرا تحولاتی در زمینه بحران لیبی و طرف‌‌های درگیر در آن رخ داده که حاکی از برنامه جدید کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و به ویژه عربستان برای مداخله در این کشور است.

ماکرون و ترامپ درباره لیبی گفتگو کردند
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷

«امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه بعداز ظهر دوشنبه در پیامی در توئیتر از گفت‌وگوی تلفنی خود با «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا درباره بحران لیبی خبر داد.

مفاد پیشنهادی طرح جدید سازمان ملل برای حل بحران یمن
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱

فرستاده سازمان ملل در امور یمن طرحی جدید برای پایان دادن به جنگ یمن پیشنهاد داده که به محض امضا شدن وارد فاز اجرایی می‌شود.

مقام ارشد وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی استعفا کرد
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰

سیگال سادتسکی» اپیدمولوژیست استعفای خود را یک روز پس از آن اعلام کرد که کابینه رژیم صهیونیستی نشست اضطراری تشکیل داد تا اقدامات پیشنهادی برای مقابله با شیوع کروناویروس را بررسی کند.

فائوچی: آمریکا تا زانو درگیر موج اول بحران کروناست
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی فدرال آمریکا گفت این کشور هرگز کاهش موارد ابتلا را آنطور که انتظار می‌رفت تجربه نکرده و بنابراین همچنان به شدت با موج اول این بیماری درگیر است.

بحران کرونا در اروپا
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا از اعمال قرنطینه در دومین منطقه اسپانیا به دلیل شیوع مجدد بحران کرونا و در معرض خطر قرار گرفتتن حیات اقتصادی بسیاری شرکت‌های آلمانی در دوران این بحران خبر می‌دهد.