داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بسیج
تولید روزانه ۳ میلیون ماسک توسط بسیج
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: روزانه دانشجویان بسیجی در کشور ۲۰۰ هزار ماسک و سایر دوستان جهادی هم در روز ۲ میلیون ۸۰۰ هزار ماسک تولید می‌کنند که در مجموع بسیج روزانه ۳ میلیون ماسک تولید می‌کند.

رونمایی از دستگاه تست سیار کرونا توسط بسیج
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱

سازمان بسیج مستضعفین، نخستین دستگاه تست سیار کرونا با ظرفیت حمل ۲۰۰ نمونه آزمایشگاهی را رونمایی کرد.

باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی روند شیوع کرونا را کنترل کنیم
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸

رئیس جمهور در تماس تلفنی با استاندار خراسان رضوی، ضمن دریافت گزارش دقیق از فعالیت‌های انجام شده، بر ضرورت تلاش مسئولان در راستای ارائه خدمات به مردم و جلوگیری از شیوع کرونا تاکید کرد.

اعمال محدودیت‌های جدید ترددی در کشور
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷

وزیر بهداشت مصوبات آخرین نشست ستاد ملی مدیریت کرونا را تشریح کرد و گفت: مصوب شد اکیپ‌هایی در خروجی شهرها داشته باشیم و محدودیت‌های جدیدی به‌خصوص برای رفت و آمد افراد مبتلا اعمال کنیم.

فدوی: سپاه نقاهتگاه ایجاد می‌کند
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: قرارگاهی دائمی در سپاه به نام «شفا» راه‌اندازی شده است که با قرارگاه کشوری مقابله با کرونا که به ریاست وزیر بهداشت است، همکاری می‌کند.

درخواست اساتید بسیجی برای برخورد با کاسبان سلامت
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳

جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه‌های تهران با توجه به شیوع کرونا در کشور بیانیه‌ای صادر کردند.

عکس: رزمایش بسیجیان تبریز برای مهار کرونا
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷

سیصد گروه از بسیجیان در قالب مدافعان بهداشت به یاری مردم تبریز آمدند و اماکن عمومی این کلانشهر را برای مقابله با ویروس کرونا سم‌پاشی کردند.

تشکیل «قرارگاه پیشگیری و مقابله با کرونا» در سپاه
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از تشکیل «قرارگاه پیشگیری و مقابله با کرونا» خبر داد و اعلام کرد: سپاه و بسیج تا بازگشت شرایط عادی در صحنه‌ باقی می‌مانند.

اقدام عجیب دبیرکل هلال‌احمر: پرچم «من انقلابی‌ام» را پایین بکشید
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶

حسن جعفری گفت: امروز دبیر کل جمعیت هلال احمر در مراسم گرامیداشت دهه فجر از ما خواست تا پرچم «من انقلابی‌ام» را پایین بکشیم و هنگامی که با مخالفت ما مواجه شد به قهر جلسه را ترک کرد.

مسیر ترامپ، مسیر سرعت بخشی به فروپاشی آمریکاست
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱

رئیس سازمان اطلاعات سپاه با اشاره به اینکه مسیر ترامپ، مسیر سرعت بخشی به فروپاشی آمریکاست، افزود: آمریکایی برای بقای خود دست به هر کاری می زند اما ترامپ، به عنوان رئیس جمهور این کشور با تمام توان، تمام ریسک ها را انجام می‌دهد ولی همین عنصرخطرناک و تروریست، عاملی برای فروپاشی شیطان بزرگ خواهد بود.