داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هفته-بسیج
پناهیان: باید قدرتِ دولت را کاهش داد
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴

ریشۀ بسیاری از منازعاتِ سیاسی و مشکلات اقتصادی در کشورمان این است که در دولت، تجمعِ قدرت زیاد هست. باید قدرتِ دولت در بعضی از موقعیت‌ها کاهش یابد تا جلوی برخی رانت‌ها و فسادها گرفته شود. اما چگونه؟ راهش این است که مردم قوی بشوند و کارها دست مردم باشد؛ مثلاً به‌وسیلۀ ایجاد تعاونیها و کارهایی که شما جوانها راه می‌اندازید.

رهبر انقلاب امروز کدام نامه‌ را افتخار «اساتید دانشگاه» معرفی کرد؟
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲

گفتنی است این نامه توسط ۹۰۰ استاد دانشگاه بسیجی در پاسخ به نامه ۲۹۰ نفر از دانشگاهیان اصلاح طلب درباره مسائل جاری کشور نوشته شده بود.

یک «توطئه‌ی عمیقِ وسیعِ بسیار خطرناک» به‌وسیله‌ی مردم نابود شد
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

رهبر انقلاب: لازم میدانم تکریم و تعظیم عمیق خودم را به ملت بزرگ ایران به مناسبت حرکت پُرشکوهی که این چند روز انجام دادند، تقدیم کنم. حقیقتاً ملت ایران یک بار دیگر ثابت کرد که قدرتمند و باعظمت است.

استاد پناهیان: بسیجی آینده‌نگر و هوشمند است
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

پناهیان: امروز اگر فردی بگوید، می‌خواهم شهادت‌طلب و خاکی رفتار کنم به راحتی می‌تواند بگوید می‌خواهم بسیجی باشم و مردم معنای ‌آن را درک می‌کنند اما نباید تفکر بسیجی را در این گوشه و صرفاً برای زمان جنگ محدود کنیم بلکه باید ثمرات این فرهنگ را هر لحظه در زندگی مردم مشهود کنیم، فردی که بسیجی نباشد قادر نیست حتی نوک بینی خود را مشاهده کند و امکان اداره حکومت را ندارد نتیجه‌اش آن می‌شود که روزی می‌گوید کارت سوخت باید برداشته شود، چند سال بعد مجدداً آن را دایر می‌کند. بسیجی آینده‌نگر و هوشمند است.

بسیجیان با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸

امروز بسیجیان به‌مناسبت هفته بسیج با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار می‌کنند.

و ما ادراک ما بسیجی...
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

بسیجی، دست‌پرورده نائب ولی‌عصر بود و برای همیشه سرباز ولیعصر خواهد ماند؛ و بر سر پیمانی که بسته بود ایستاده است. پابه‌پای "رهبری نظام"، برای جنگ‌هایی که فردا و پس‌فردا در پیش است تا شهادت ، یا فتح همه سنگرهای کلیدی جهان