داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمد-صادق-کوشکی
فیلم: با دیکشنری هم می‌شد تعهدات برجامی را فهمید
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

محمدصادق کوشکی در گفتگو با «نسیم آنلاین»: بسیاری از مدعیان فرهیختگی و دیپلمات بودن، ذهن‌شان درگیر نظام سلطه است.

چرا روحانی مخالف استیضاح نیست؟
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

استیضاح روحانی جریان انقلابی را به دو دسته تقسیم کرده است. عده ای به خاطر ناکارآمدی موافق استیضاح و طیفی دیگر به خاطر ایجاد تنش در کشور مخالف آن هستند. اما روحانی با نظر کدام طیف همراه است؟

اگر روحانی خرداد استیضاح شده بود امروز دلار ۱۵ هزار تومان بود
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

محمد صادق کوشکی: رهبری و قانون اساسی و همه می خواهند که دولت ها به نحوی کار کنند که تا آخر روز خود بر سرکار باشند اما اگر یک دولتی بنای تخریب  کشور را گذاشت و اقتصاد را نابود کرد و کشور را به زمین سوخته تبدیل کند تا مرداد ۱۴۰۰ زمین سوخته تحویل دولت بعدی بدهد آیا نظر مردم و قانون اساسی و مردم این است که تا روز آخر او را تحمل کنیم.  اگر قرار بر این بود چرا قانون گذار در قانون اساسی استیضاح رپیس جمهور را پیش بینی کرده است آیا برای اینکه هیچ وقت استفاده نشود.

روحانی نمی‌تواند با لعنت به آمریکا و بهانه FATF دولت را تطهیر کند
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: آقای روحانی وقتی از جنگ اقتصادی صحبت می‌کند می‌خواهد عملکرد دولتش را تطهیر کند در حالی که مقصر اصلی وضع موجود دولت آقای روحانی است نه آمریکا و نه جنگ اقتصادی.

برجام نشان داد آقایان بدیهیات حقوق بین‌الملل را هم نمی‌دانند
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷

محمد صادق کوشکی استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به اقدامات دولت روحانی که به اقتصاد کشور ضربه می زند گفت: دولت روحانی تنها به دنبال تامین منافع دلالان بخش های مختلف است چرا که این دولت با حمایت همین دلالان بر سر کار آمده است.

فیلم: الگوی مطلوب جریان تحریف عربستان است!
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

محمد صادق کوشکی استاد دانشگاه تهران معتقد است که جریان تحریف به دنبال تبدیل کردن ایران به کشوری همانند عربستان است که نقش گاو شیرده آمریکا را بازی می کند.

فیلم: روحانی هنوز از کدخدا ناامید نشده است
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

محمد صادق کوشکی استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به عملکرد دولت در به بن بست کشاندن کشور گفت: روحانی به دنبال این است که کشور را به بن بست بکشاند تا با ایجاد شورش در کشور مجوز مذاکره با کدخدا را از نظام بگیرد.

فیلم: صداوسیما در خدمت انقلاب اسلامی نیست!
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵

«کوشکی» فعال رسانه‌ای در گفتگوی با «نسیم آنلاین»: معاونت سیاسی صداوسیما خبرنگار و خبر محور و حقیقت محور نیست.

طرح اصلاح‌طلبان برای استعفای روحانی تبلیغاتی است
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

بیان استعفا آقای روحانی از سوی رسانه های اصلاح طلب تنها یک حرکت تبلیغاتی است.

ظلم به رهبری
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

اگر فردا یک نهاد قانونی دیگر مانند مجلس شورای اسلامی یا قوه قضائیه براساس اختیارات قانونی قیمت بنزین را به قیمت سابق برگرداند بازهم رهبری از اقدامات این دستگاه ها حمایت می کند. به همین خاطر این مساله شاید مورد سوء استفاده مقامات دولتی هم واقع شد که این بیان رهبری را مساوی رضایت رهبری با گرانی بنزین قلمداد کردند که این ظلم و تهمت به رهبری است