داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مهدی-تاج
حمایت پشت پرده جهانگیری از تاج علنی شد
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶

هجدهم اردیبهشت‌ماه ١٣٩٥، روزی که مهدی تاج با چهره‌ای خندان در کنار همراهانش مقابل دوربین‌ها ژست پیروزی می‌گرفت، کمتر کسی عاقبت تلخ فدراسیون فوتبال در اردیبهشت ٩٩ را تصور می‌کرد.

فدراسیون فوتبال در بحران قحطی‌ پول و مدیر
۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

مشکلات و مصائب فدراسیون فوتبال تمامی ندارد و از روزی که مهدی تاج از ریاست فدراسیون پر ایراد فوتبال استعفا کرد و رفت، برای مسئولان فوتبال کشور هر دم از این باغ بری می‌رسد.

پروژه بازگشت تاج شکست خورد!
۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

تعطیلی فوتبال و شیوع کرونا هم نتوانسته مانع از جنجال ها و هیاهوی مدیریتی در فوتبال ایران شود. سناریویی هم که برای بازگشت رئیس پیشین نوشته شده بود به بن بست خورده است.

افشای رقم قرارداد ویلموتس؛ ۳ ساله به مبلغ ۸ میلیون یورو!
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶

یک عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که قرارداد ویلموتس و دستیارانش به مدت سه سال و به مبلغ هشت میلیون یورو با فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران منعقد شده است.

۹ گزینه نزدیک برای ریاست فدراسیون فوتبال
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸

با پایان یافتن مهلت ثبت نام برای ریاست فدراسیون فوتبال، ۹ نفر برای رسیدن به این پست نام‌نویسی کردند که یکی از این گزینه‌ها «قرابت» زیادی با وزارت ورزش دارد!

هاشمی‌طبا: تاج و کفاشیان در AFC فعال نیستند
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

رییس سابق سازمان تربیت‌بدنی با تاکید بر اینکه اعضای ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا فعال نیستند، اظهار کرد: علاوه بر این فدراسیون فوتبال ایران در عموم مسائل دارای ضعف است.

فیفا استعفای تاج را پذیرفت
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

نام حیدر بهاروند به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران در سایت فیفا درج شده است. موضوعی که نشان از پذیرش استعفای مهدی تاج از سوی فیفا دارد.

حیدر بهاروند جانشین تاج می‌شود
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳

صادق درودگر، رئیس کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال، درباره استعفای مهدی تاج از فدراسیون فوتبال ایران گفت: با استعفای مهدی تاج، حیدر بهاروند، نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال مسئولیت کارهای فدراسیون را بر عهده خواهد گرفت تا در خردادماه سال آینده انتخابات این فدراسیون برگزار شود

جانشین تاج چه کسی خواهد بود؟
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می‌گوید مجمع این فدراسیون درباره استعفای مهدی تاج تصمیم گیری خواهد کرد.

مهدی تاج استعفا کرد
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲

سخنگوی فدراسیون فوتبال توضیحاتی را پیرامون شرایط رئیس این فدراسیون ارائه کرد.