داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بصیرت
۹ دی، بهانه‌ای برای مبارزه با فتنه اقتصادی
۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

امروز دهمین سالگرد بزرگداشت حرکت مردمی در روز ۹ دی سال ۸۸ است. تفاوت بزرگداشت امسال با سال‌های قبل، توجه به ابعاد جدید فتنه در کشورمان است؛ فتنه‌ای که بر بنیان‌های ضعیف اقتصادی کشور دست گذاشته و مترصد بهره‌برداری سیاسی از آن است.

سردار نجات: ملت بصیر ایران در ۹دی آتش فتنه را خاموش کردند
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: استوانه نظام مردم هستند، بطوری که از ابتدای انقلاب به شکلی نظام طراحی شد که با مردم عجین است، لذا انقلاب ما بدون قشر مستضعف و پایین جامعه که همیشه در صحنه بودند، معنا و مفهومی ندارد.

تکرار بصیرت
۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

نهم دی ۸۸؛ این تاریخ برای همیشه در تقویم حضور ایرانیان در حمایت از نظام اسلامی ثبت شده است. روزگاری که در هنگامه امید دشمنان برای اقدامات براندازانه، بصیرت ایرانیان پاسخی مقتدرانه به آنان برای عقب‌نشینی از اهداف اعلامی و اعمالی‌شان بود؛ بصیرتی که مجددا در سال ۹۸ تکرار شد و توطئه معاندان به همراه رسانه‌هایشان برای روشن نگه‌‌داشتن آتش فتنه با بیانیه‌ها و آمارهای دروغین را نقش بر آب کرد.

سردار نجات: اغتشاشات اخیر سازمان یافته بود
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه اغتشاشات اخیر را سازمان یافته دانست و گفت: مقام معظم رهبری با بصیرت و هوشمندی فضا را مدیریت کردند.

خروش مردم دیار آفتاب علیه اغتشاشگران
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

مردم با بصیرت، متدین و انقلابی 9 شهرستان استان مرکزی امروز با شرکت در راهیپمائی مردمی با عنوان «میثاق با ولایت، حمایت از اقتدار و امنیت کشور» حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اعلام کرده و صف خود را از فتنه‌گران جدا کردند.