داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کمک-معیشتی
توضیحات سخنگوی بسته معیشتی درمورد رصد حساب‌های مردم
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

میرزایی گفت: بررسی سیستمی اطلاعات بانکی با اجازه خود مردم است و قاعدتا افرادی که اجازه بررسی نداده‌اند اطلاعات مالی و بانکی آن‌ها بررسی نشده است.

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام جاماندگان دریافت بسته معیشتی
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

جاماندگان دریافت بسته معیشتی تنها امروز فرصت دارند تا در سایت حمایت ثبت‌نام کنند.

توهین وزارت رفاه به مردم معترض به عدم دریافت یارانه معیشتی غلط است
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

نماینده شاهین‌شهر در مجلس در تذکری به وزارت رفاه گفت: اهانت،‌ توهین و افترا بستن به مردم معترض به عدم دریافت یارانه معیشتی صحیح نبوده و معلوم نیست، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این دروغ‌ها را از کجا می‌آورد.

فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام جاماندگان یارانه معیشتی
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی: فردا سی‌ام دی‌ آخرین مهلت ثبت‌نام برای سرپرستان خانواری است که در لیست یارانه بگیران نقدی نیستند اما متقاضی دریافت بسته حمایتی هستند

موقع پرداخت عیدی کارگران ناخن‌خشکی نکنید!
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

یک فعال کارگری با بیان اینکه عیدی کارگران زمانی به دردشان می‌خورد که بتوانند استفاده بهتری از آن داشته باشند، از کارفرمایان خواست که عیدی و پاداش پایان سال کارگران را زودتر به حسابشان واریز کند.

بهترین زمان پرداخت عیدی کارگران
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران از کارفرمایانی که نقدینگی و قدرت مالی دارند خواست عیدی و پاداش کارگران را برای حفظ قدرت خرید آنها بهمن ماه پرداخت کنند.

چقدر درآمد داشته باشید کمک معیشتی نمی‌گیرید؟
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

طبق آنچه دولت برای پرداخت یارانه معیشتی معیار قرار داده است، درآمد بالاتر از چهار میلیون تومان در خانوار تک نفره و متوسط درآمد هشت میلیون تومان برای خانوار پنج نفره و بیشتر مشمول دریافت این کمک نمی‌شود.

مهلت ثبت نام در سامانه معیشتی تا ۳۰ دی‌ماه تمدید شد
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی از تمدید مهلت ثبت درخواست در سامانه معیشتی hemayat.mcls.gov.ir برای سرپرستان خانواری که در لیست یارانه‌بگیران نقدی نیستند؛ اما متقاضی دریافت بسته معیشتی هستند تا ۳۰ دی خبر داد.

پورابراهیمی: محرومیت افراد زیادی از دریافت یارانه معیشتی
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: طبق اطلاعات حاصله از جامعه، بخش عمده ای از مردم از دریافت یارانه معیشتی محروم هستند.

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان کمک معیشتی که یارانه نمی‌گیرند
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

گروهی از خانوارهایی که هرگز در لیست یارانه نقدی نبودند اما خود را حائز شرایط دریافت کمک معیشتی می دانند تا امروز ۲۴ دی ماه برای ثبت نام در سایت hemayat.mcls.gov.ir فرصت دارند.