داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مردان-ایرانی
درخواست آلمان و فرانسه از بایدن برای همکاری درباره ایران
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸

وزرای خارجه آلمان و فرانسه «جو بایدن» را رئیس‌جمهور منتخب خواندند و ابراز امیدواری کردند اروپا و آمریکا بتوانند در دوره او، روابط خود را در حوزه‌های مختلف بهبود بخشند و درباره موضوعات مختلف همکاری کنند. آن‌ها همچنین به ایران اشاره کرده‌اند و گفتند برای اطمینان از ماهیت صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای ایران، خواستار همکاری آمریکا در یک رویکرد مشترک هستند.

ظریف درگذشت ولید معلم را تسلیت گفت
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴

وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی خطاب به مهندس عرنوس رئیس شورای وزیران جمهوری عربی سوریه درگذشت ولید المعلم وزیر امور خارجه فقید این کشور را تسلیت گفت.

سرلشکر موسوی از تقویت پدافند هوایی خبر داد
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی کشور گفت: یگان‌های پدافند هوایی در منطقه شمالغرب تقویت شده و در صورت نیاز اضافه هم خواهند شد، آرامش مردم برای ما دارای اهمیت ویژه است.

بامداد ۲۷ مهر، پایانی بر یک محدودیت و شکستی برای واشنگتن
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲

ساعت ۳:۳۰ بامداد یکشنبه ۲۷ مهر ماه محدودیت‌های تسلیحاتی ایران به صورت خودکار پایان می‌یابد و آنگونه که حسن روحانی رئیس جمهور اعلام کرد از یکشنبه می‌توانیم اسلحه‌مان را به هر که خواستیم بفروشیم و از هر که خواستیم اسلحه بخریم.

واکنش‌های بین‌المللی به ادعای آمریکا
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶

نمایندگان روسیه و فرانسه در سازمان ملل با انتقاد از اقدام آمریکا برای احیای تحریم‌های بین‌المللی بر ایران، گفتند این تحریم‌ها کماکان لغوشده باقی می‌مانند.

الاتجاه: آتش‌سوزی در عین الاسد همچنان ادامه دارد
۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

منابع آگاه در عراق می‌گویند که با وجود گذشتن ساعت‌ها از پاسخ موشکی ایران به جنایت آمریکا و هدف قرار گرفتن پایگاه آمریکایی عین الاسد در غرب عراق، همچنان صدای انفجار به گوش می‌رسد.

مرد درخواست طلاق بدهد، چه حق و حقوقی باید به زن بدهد؟
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

اگر دادخواست طلاق از سوی مرد به دادگاه تحویل داده شود او باید حق و حقوقی را به زن پرداخت کند.

حوادث ترافیکی سلامت مردان را نشانه رفته است
۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

رئیس چهارمین کنگره هفته سلامت مردان، با اشاره به اینکه سالانه ۱۷ هزار نفر در کشور به دلیل حوادث ترافیکی جان خود را از دست می‌دهند، گفت: حوادث ترافیکی سلامت مردان را نشانه گرفته است.

۳۵ درصد مردان ایران هنوز ازدواج نکرده‌اند
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

درحالی که حدود ۴۰ میلیون مرد در ایران زندگی می‌کنند، آمارهای سال ۹۵ مرکز آمار ایران نشان می‌دهد که ۱۰ میلیون نفر از مردان ایران «جوان» و ۳۵ درصد مردان ایرانی هنوز ازدواج نکرده‌ و مجرد هستند.