داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قرارداد
ترکمنچای دیگری در راه است؟!
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳

شنیده‌ها حاکی است استراماچونی در آخرین درخواست خود ۹۰۰ هزار یورو نقد بابت جرایم و دیرکرد مطالبات فصل گذشته خود طلب کرده و به‌جز این مبلغ ۳۰ درصد از قرارداد امسال خود که حدود ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار یورو برای یک فصل است را نیز یکجا مطالبه کرده که این دو رقم مجموعا حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار یورو خواهد شد که استراماچونی درخواست کرده تا قبل از اینکه بخواهد به ایران بیاید، به وی پرداخت شود.

وزارت ورزش خسارت قرارداد ویلموتس را نمی‌پردازد
۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶

معاون منابع مالی و توسعه پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان گفت: به هیچ وجه امکان پرداخت غرامت قرارداد سرمربی پیشین تیم ملی از سوی وزارت ورزش وجود ندارد.

متن شکایت نمایندگان مجلس از وزیر ورزش به موجب قرارداد ویملوتس
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴

نمایندگان مجلس در قالب ماده ۲۳۴ آئین‌نامه داخلی مجلس از وزارت ورزش و زیرمجموعه آن شکایت کردند که متن آن منتشر شد.

طرح سوال از وزیر ورزش در مجلس کلید خورد
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس گفت: طرح سوال از وزیر ورزش و جوانان به دلیل قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال به هیئت رئیسه مجلس ارسال شد.

اولین قرارداد رسمی امارات با اسرائیل امضا شد
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

مسئولان شرکت اماراتی «اِیپِکس» و شرکت صهیونیستی «تِرا» قراردادی را به بهانه همکاری جهت تولید واکسن ویروس «کووید۱۹» امضا کردند.

سند: قرارداد نجومی دیاباته افشا شد
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹

باشگاه استقلال باید سالانه برای قرارداد بدون آپشن شیخ دیاباته، رقمی بیش از ۱۱ میلیارد به این بازیکن پرداخت کند اما این موضوع وقتی عجیب می‌شود که آپشن‌های آن را بدانید.

اهمیت توافقنامه دفاعی ایران و سوریه در چیست؟
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲

قرارداد همکاری‌های دفاعی ایران و سوریه بیش از آنکه توافقی دوجانبه باشد، گامی مهم برای مبارزه مستمر با تروریسم و برقراری ثبات و زمینه‌ساز تأمین امنیت برای تمام کشورهای منطقه است.

جیغ بنفش احمدی نژاد و اصلاح طلبان در برابر دیوار چین
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰

توسعه روابط با شرق موجبات کسادی بازار کاسبان تسلیم و مذاکره با آمریکا خواهد شد که اینگونه به تکاپو افتاده اند تا روابط منطقی و براساس منافع متقابل ایران و چین را تخریب کنند.

واگذاری کیش به چین از ادعا تا واقعیت
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲

قراردادی که هنوز دو طرف توافق نمی دانند چه جزییاتی دارد، حال چگونه تمامی رسانه های غرب گرا و عمله های آمریکا جزییات آن را موبه مو منتشر می کنند؟ آن هم قرارداد کلانی که احتمالا تا رسیدن به توافق نهایی به عمر دولت دوازدهم هم نخواهد رسید.

قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین را مجلس باید تصویب کند
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

طحان نظیف نوشت: طبق اصل ۷۷ قانون اساسی، اجرای هرگونه قرارداد و موافقت‌نامه‌های بین‌المللی در نهایت باید به تصویب مجلس برسد.