داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار معامله
صفر شدن معاملات خودرو در نمایشگاه‌ها
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

مصرف کننده ای که نتوانسته در بخت آزمایی قرعه کشی شرکت های خودروسازی برنده شود امروز سرگردان در بازار منتظر کاهش قیمت هاست تا متناسب با هزینه خود اقدام به خرید کند اما به نظر می رسد با وضعیت فعلی خرید خودرو برای مردم مشکل تر گذشته شود.

سایه کرونا بر بازار نفت!
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷

بهای معاملات آتی نفت روز جمعه تحت تاثیر نگرانی‌ها از انتشار ویروس کرونا در چین و آسیب دیدن تقاضا برای نفت، به شدت کاهش پیدا کرد.

فاصله قیمت گرانترین و ارزان‌ترین مسکن معامله شده در ایران ۵۹۸ برابر است
۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

براساس داده‌های مرکز آمار ایران در تابستان سال جاری حداقل قیمت هر مترمربع زیربنای مسکونی در ایران حدود ۱۰۶ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت هر مترمربع از گرانترین املاک نیز حدود ۶۳ میلیون و ۸۸۹ هزار تومان بوده است، یعنی تفاوت ۵۹۸ برابری بین گرانترین و ارزان‌ترین خانه‌های معامله شده.

۵ توصیه پیامبر (ص) در هنگام خرید و فروش کالا
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

اسلام برای کسب درآمد حلال توصیه‌های بسیار زیادی دارد. در ادامه سفارش‌ها و توصیه‌های پیامبر اسلام (ص) را در هنگام خرید و فروش بخوانید.

در معامله کردن چه چیزهایی را باید بدانیم
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳

معامله دارای انواع مختلفی است و برای آن قوانین متنوعی تنظیم و تدوین شده‌اند، اما گاهی اوقات پیش می‌آید که کلاهبرداران با سواستفاده از جهل خریدار یا فروشنده اموال زیادی را به جیب می‌زنند و مشکلات متعددی را بوجود می‌آورند، به همین دلیل باید از تمام موارد مهم و دانستنی‌های مورد نیازی که در هنگام معامله اهمیت دارند آگاه باشیم.