داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اصولگرایان
مصباحی مقدم: جامعه روحانیت مبارز به موضوع انتخابات ورود نمی‌کند
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اگر کسی سابقه وزارت یا نمایندگی مجلس یا یک مدیریت عمده را داشته است رجل سیاسی محسوب نمی‌شود؛ رجل سیاسی حکایت از یک نوع برجستگی سیاسی دارد و رجل سیاسی مذهبی هم نشان دهنده از یک جایگاه متفاوت از عامه مردم دارد و باید آن فرد درک و فهم مذهبی باشد.

سید حسن خمینی کاندیدای اصلاح طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰؟!
۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴

فعال اصولگرا گفت: اگر قرار است اصلاحات به صحنه بیاید، با فردی مثل سید حسن خمینی ائتلاف خواهد کرد.

مجلس یازدهم و شاخص‌های اصول‌گرایی
۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷

اصولگرایی و حامی ارزش ها بودن از شعارهای اصلی منتخبان مجلس یازدهم است. با این وجود، شروع بگو مگو ها و اختلافات نشان از آن دارد که متاسفانه بنظر می رسد شعار های حداقل برخی منتخبین مجلس یازدهم چندان با عملکرد این روزهای آنان مطابقت ندارد. 

«وحدت» برای قدرت یا خدمت؟!
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷

نمایندگان مجلس یازدهم با ادعای اصولگرایی و انقلابی گری در ابتدا باید از خود شروع کنند و این مناسبات تبعیض آمیز را بهم بزنند. اگر قرار است «وحدتی» شکل بگیرد بهتر است بجای تقسیم غنائم و مسئولیت ها، این وحدت حول اصلاح چنین قوانین ایجاد کننده تبعیض شکل بگیرد.

دولت جوان حزب الهی و یک خطای راهبردی
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴

بنظر می رسد رهبری با توجه به همین آسیب، امسال به شاخص های دولت جوانان انقلابی پرداخته اند و فراتر از سن وسال به مختصاتی که می توان یک فرد و دولت را دولت جوان حزب الهی نامید اشاره کردند.

منشور ۷گانه اصلاح مجلس یازدهم
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸

 گمان نکنیم چون «انقلابی»ها بجای «امیدی»ها آمدند، خروجی مجلس یکباره متحول خواهد شد. تجربه میگوید برای رهایی از مجلس ناکارآمد و ناسالم باید عیوب ساختاری علاج شود. راننده مهم است اما خودروی ناکارا ما را به مشهد که هیچ، به دامغان هم نمیرساند.

ناگفته‌های افطاری لاکچری دولتی‌ها با منتخبین اصولگرا مجلس
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳

این نشست تحت عنوان فراکسیون زاگرس‌نشینان با حضور برخی منتخبان مجلس یازدهم از حوزه‌های انتخابیه گوناگون عصر سه شنبه برگزار شده است. 

جبهه پایداری با سازوکار شانا همراه است
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰

رقابت نهایی برای ریاست مجلس یازدهم از بین قالیباف، زاکانی، نادران ، حاجی بابایی، نیکزاد و میر سلیم در نهایت سه نفر باقی خواهند ماند. اعلام زاکانی مبنی بر اینکه کاندیدا ریاست مجلس نمی شود این شنیده ها را قوت بخشیده است. نادران هم طبق گمانه زنی ها از خیر ریاست بر بهارستان گذشته است.

 ریاست بهارستان و اختلافات اصولگرایان
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶

چه کسی بر کرسی ریاست مجلس یازدهم خواهد نشست؟ جواب این پرسش عامل اختلاف در بین اصولگرایان راه یافته به مجلس شده است. با این حال مهدی چمران عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب این اختلافات را طبیعی می داند که منجر به تضعیف مجلس نخواهد شد.

سخنی با اصولگرایانی که برای ۱۴۰۰ احساس تکلیف می‌کنند!
۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹

فضای عمومی کشور را این روزها کرونا و خبرهای حول محور آن فرا گرفته است، اما پشت درهای بسته و در محافل خصوصی، سیاستمداران مشغول چانه زنی و برنامه ریزی برای مهم ترین رویداد سال آینده هستند.