داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
تشکل های یکبار مصرف انتخاباتی
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴

اکنون شانا در زمان منتهی به انتخابات آغاز به فعالیت کرده و احتمالا به سرنوشت بقیه تشکل های یکبار مصرفی انتخاباتی این جریان خواهد یپوست. شانا بدون اینکه حرف ایجابی و مشخصی بیان کرده باشد، صرفا بر نفی دولت روحانی و با شعار نجات اقتصاد ایران تمرکز کرده است.

۱۰ جوان زیر ۵۰ سال در لیست اصولگرایان
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: با توجه به نظرسنجی‌های صورت گرفته درباره چیدمان لیست حدود ۱۰ نفر از چهره‌ها ، ۴ تا ۶ نفر از بانوان ، ۳ تا ۴ نفر از روحانیون و مابقی از چهره‌های جوان و زیر ۵۰ سال انتخاب می شوند .

لیست نهایی اصولگرایان از میان چه افرادی انتخاب خواهد شد؟+اسامی
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹

شورا ائتلاف نیروهای انقلاب (اصولگرایان) در مراحل ارزیابی خود از تعداد زیادی کاندیدا طبق سازوکاری با حذف مرحله ای نهایتا به ۳۰ کاندیدا برای انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهد رسید.

تروریست‌های سیاسی، لیست‌های قبیله‌ای و براندازی نرم آرمان‌های انقلاب
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

گروه‌های سیاسی غیرانقلابی با هجمه ی وسیع تبلیغات رسانه‌ای خود و معرفی لیست‌های ساندویچی و تلاش فراوان برای حذف رقیب از صحنه رقابت، صحنه انتخابات را به میدان «تشنگان قدرت» تبدیل می‌کنند تا میدان «شیفتگان خدمت». در این میان عده‌ای تنها برای رسیدن به صندلی‌های سبز مجلس براساس بدعت‌های غلط انتخاباتی که منتج به فساد سیاسی می‌شود، فعالیت می‌کنند تا شاید در این هیاهو رایی نصیب آن‌ها بشود.

اصلاح طلبان با طرح مساله استعفا به دنبال فرار از پاسخگویی هستند/مجلس فعلی عرضه استیضاح روحانی را ندارد
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶

مجلس فعلی جزو ناکارآمدترین و ضعیف ترین مجالس بعد از انقلاب است، مثلا نمایندگان به وزیر مسکن که افتخار می کرد طی ۵ سال حتی یک مسکن مهر را افتتاح نکرد، تقدیرنامه نوشتند و هر بار که وی استیضاح شد رای بیشتری به نفعش داده شد. بر این مبنا چنین مجلسی کار اساسی و بزرگی چون عدم کفایت رئیس جمهور را نمی تواند انجام دهد

طرح استعفا روحانی توسط اصلاح طلبان فریب مردم است
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱

کسانی که شرایط را به اینجا رسانده خودشان هم باید بایستند و پاسخگو باشند. اصلاح طلبان به دنبال این هستند که بین مردم جایگاهی باز کنند و اعلام کنند ما با روحانی فاصله و تفاوت داریم. درحالی که روحانی را این ها رئیس جمهور کردند و اگر حمایت این ها نبود روحانی رئیس جمهور نمی شد. لذا این کار فریب مردم است

چهار ضلعی انتخابات مجلس یازدهم
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

جدای از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در شرایطی هستیم که با پایان یافتن ثبت نام کاندیدهای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی جبهه بندی ها و لیست های انتخاباتی در حال شکل گیری و نمایان شدن هستند. تا به امروز جدای از دسته بندی های جزئی و فرعی در جریانات سیاسی شاهد چهار جبهه سیاسی خواهیم بود

جدول: چهره‌های شاخص انتخابات مجلس یازدهم در استان‌ها چه کسانی هستند؟
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

با پایان ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس، حدود چهارده هزار نفر در سراسر کشور برای تصاحب کرسی‌های بهارستان نام‌نویسی کردند.

روانبخش: عدم کاندیداتوری لاریجانی همه مردم را خوش حال کرد
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

آقای لاریجانی با اعلام اینکه در انتخابات حاضر نمی شود مردم سراسر ایران را خوشحال کرد. چون مردم نسبت به ادامه حضور ایشان در مجلس ناراحت بودند و وقتی خبر را شنیدن خوشحالی خاصی در مردم ایجاد شد

فاصله ما و رهبری در این روزها
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

بعد از اعلام سهمیه بندی، مردم دچار عصبیت شدند و به خیابان ریختند. در این میان بسیاری از من و شما چه کردیم و باید چه می کردیم؟