داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
فیلم: تهران و اولین برف پاییزی
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷

تصاویری از بارش برف پاییزی در ارتفاعات توچال تهران را می بینید.

پیش‌بینی بارش برف در کشور
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴

سازمان هواشناسی با پیش‌بینی آغاز بارش باران و برف طی امروز و فردا در برخی مناطق کشور، از کاهش تردیجی ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دما در نوار شمالی کشور خبر داد.

گزارش اولیه مدیریت بحران از خسارات سرما و بارندگی در کشور
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد که بارش‌های اخیر منجر به وارد شدن خسارات به برخی راه‌ها، محصولات باغی و کشاورزی و ... شده است.

بارش باران در تمام کشور به جز دو استان
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه طی سه روز آینده در تمام استان‌های کشور به جز سیستان و بلوچستان و هرمزگان بارش باران خواهیم داشت، گفت: شدت بارش‌ها طی امروز (۲۱ فروردین‌ماه) در ۱۵ استان است.

آغاز بارش برف بهاری در همدان
۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

بارش برف امروز یکشنبه چند شهرستان استان همدان را فراگرفت و در سومین روز از فصل بهار، چهره ای زمستانی به پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین داد.

برف و باران ۳ روزه در ۱۶ استان
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

سازمان هواشناسی از آغاز بارش برف و باران طی امروز تا یکشنبه آینده در ۱۶ استان خبر و نسبت به وقوع کولاک برف، مه‌گرفتگی و خسارت به تأسیسات شهری هشدار داد.

برف و باران ۲ روزه در برخی استان های کشور
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش برف و باران طی امروز و فردا در چند استان از تشدید آلودگی هوا شهرهای صنعتی و پرجمعیت از جمله تهران طی آخر هفته خبر داد.

برف و باران کشور را فرا می‌گیرد
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی اعلام کرد: برف و باران طی فردا کشور را فرا می گیرد.

بارش باران از ۶ اسفند در تهران
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: وقوع سیلاب، بالا آمدن آب رودخانه‌ها و بارش تگرگ در برخی مناطق پیش‌بینی می‌شود.

امشب در کدام جاده‌ها برف می‌بارد؟
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای اعلام کرد: سامانه بارشی امشب از جنوب غربی کشور وارد و طی روزهای آینده از شمال شرقی ایران خارج می‌شود و استان‌ها و راه‌های مواصلاتی بسیاری را درگیر می‌کند. بنابراین مردم ضمن رعایت همه ملزومات سفرهای زمستانی قبل از سفر با سامانه ۱۴۱ سازمان راهداری تماس بگیرند.