داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-تبلیغات-اسلامی
جلسات محرم در فضای باز برگزار می‌شود
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲

اولین جلسه کمیته مشترک وعاظ، مادحین و نمایندگان وزارت بهداشت عصر دوشنبه در حالی برگزار شد که طی آن دستورالعمل مدنظر وزارت بهداشت شرح داده شد.

مرضیه وحید دستجردی مشاور حجت‌الاسلام قمی شد
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷

حجت‌الاسلام محمد قمی طی حکمی، مرضیه وحید دستجردی را به عنوان « مشاور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه بهداشت، سلامت و درمان» منصوب کرد.

قمی: جلسات دعای عرفه تجربه‌ای موفق از برپایی هیأت با رعایت پروتکل‌ها بود
۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

حجت‌الاسلام محمد قمی با تأکید بر این نکته که تأمین سلامت مردم در هیأت‌های مذهبی خط قرمز سازمان تبلیغات اسلامی است گفت: برگزاری مراسم دعای عرفه در سراسر کشور نمونه‌ای موفق از برپایی هیأت‌های مذهبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

لغو مراسم مسلمیه سختگیرانه بود
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه لغو مراسم مسلمیه هیأت رزمندگان سختگیرانه بود گفت: این مراسم بنا بود به‌عنوان یک الگو برای برگزاری مراسم‌های محرم در فضای باز باشد اما...

برگزاری ایام محرم با پروتکل‌های سختگیرانه
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه برگزاری مراسم‌ها با رعایت ضوابط برای حفظ سلامتی مردم است، گفت: برای رعایت این ضوابط، سختگیری خواهیم کرد.

وضعیت هیأت‌ها در ماه محرم چگونه خواهد بود؟
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

معاون سازمان تبلیغات اسلامی با بیان تدابیر جلوگیری از تعطیلی هیئات مذهبی در شرایط کرونایی گفت: ما تلاش داریم تا امسال هیأت‌های خانگی و مجازی را جدی گرفته و اگر در شهری وضعیت سفید بود، هیأت را به شکل عادی خود برقرار کنیم.

دادمان: هویت امروز ما «جهاد» است
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷

آئین تکریم محسن مؤمنی‌شریف رئیس سابق و معارفه محمدمهدی دادمان رئیس جدید حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با حضور جمعی از مدیران، صاحب‌نظران و چهره‌های فرهنگی و هنری برگزار شد.

نقشه راه حوزه هنری را رهبر معظم انقلاب تعیین کرده‌اند
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷

رئیس سابق سازمان تبلیغات اسلامی گفت: پرورش هنرمند، حفظ او و بهره گیری از آثارش؛ سه دستورالعمل رهبر انقلاب برای ادامه مسیر حوزه هنری است

چند نکته و مسئولیت حوزه هنری
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

از کشمیر و نیجریه تا بوسنی و یمن. از ونزوئلا و هرات تا بحرین و غزه. هنر انقلاب را به سرحدّات انقلاب اسلامی برسانید.

فیلم: فرهنگ چقدر برای نمایندگان مجلس اولویت دارد
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱

نسیم آنلاین: فرهنگ در مجلس اصولگرای یازدهم هم مظلوم ماند.