داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-تبلیغات-اسلامی
مراسم شب قدر بدون هیچ مشکل و شکایتی در کشور برگزار شد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱

حجت‌الاسلام حریزاوی گفت: مراسم احیا در سراسر کشور با رعایت تمامی اصول و دستورالعمل‌های اعلامی از سوی مقام‌های مسئول برگزار شده و هیچ‌گونه مشکلی در این زمینه گزارش نشده است.

تمام مساجد کشور از سه‌شنبه باز می‌شوند
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱

حجت الاسلام قمی گفت: پس از پی‌گیری و مطالبه مستمر مردم و گفت‌وگوهای متعدد با وزیر محترم بهداشت، تصمیم گرفته شد تا از سه‌شنبه تمامی مساجد کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی شوند.

وزارت بهداشت و سازمان تبلیغات درصدد بازگشایی اماکن مذهبی
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی امروز در دیدار با رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: وزارت بهداشت و سازمان تبلیغات اسلامی مجدانه درصدد بازگشایی اماکن مذهبی هستند.

بررسی آیات مقاومت در ماه رمضان
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸

عضو مجلس خبرگان رهبری از انتشار کتابی با عنوان قرآن؛ کتاب مقاومت در ماه مبارک رمضان خبر داد که آیات مرتبط با موضوع مقاومت مورد بررسی قرار گرفته و مطالب آن از شبکه‌های سیما ارائه می‌شود.

سازمان تبلیغات خط مقدم جهادگران مناطق سیل‌زده
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷

امروز به طور اتفاقی گذرم به اداره تبلیغات اسلامی نیکشهر افتاد و با ورود به اون و فضایی که دیدم یاد اولین روز ورودم به پلدختر افتادم.

شام غریبان حاج قاسم سلیمانی سه‌شنبه شب در سراسر کشور
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور فراخوان از ملت شهید پرور ایران برای حضور پرشور در مراسم بزرگداشت سردار شهید سلیمانی دعوت کرد.

قوانین بالادستی در عرصه مداحی بسیار ضعیف است
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه این سازمان نظارت لازم را دارد تا مانع ایجاد این انحرافات شود، گفت: قوانین بالادستی ما در این موضوع بسیار ضعیف است. شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه ۶۰۳ خود مصوبات خوبی داشت. البته نیاز است در دولت و مجلس شورای اسلامی نیز باید لوایحی مصوب شود که در این راستا در حال پیگیری هستیم تا کسوت‌ها رسمیت پیدا کنند.