داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شورای-حکام-آژانس
آزمون تاریخی مجلس یازدهم!
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲

مجلس شورای اسلامی باید به وظیفه تاریخی خود عمل کند و در این آزمون مهم بصورت جدی ورود کند و طرح سه فوریتی با محتوای لغو تمامی تعهدات ایران در حوزه نظارت ها، بازرسی ها، اخراج بازرسان آژانس، برچیدن دوربین ها، لغو اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی و خاتمه دادن به تمامی تعهدات برجامی را اعلام کند

اولیانوف: هیچ کس با آمریکا همراه نیست
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

نماینده روسیه در سازمانهای بین‌المللی در وین، فضای شورای حکام آژانس هنگام بررسی گزارش راستی‌آزمایی در ایران را مثبت اعلام کرد و افزود هیچ طرفی عملاً با تلاش‌های مضحک آمریکا همراه نیست.

فرش قرمز برای جاسوسان آژانس
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

با این عقب نشینی ایران عملا وارد پازل بازی سیاسی آژانس شد که قسمتی از پازل راهبرد فشارحداکثری آمریکا علیه ایران است. این پروسه بازرسی ها و طرح ادعاهای بی اساس نهایتا منجر به بازرسی (بخوانید جاسوسی) از تمامی اماکن نظامی ایران خواهد شد.

راه مشترک، ضرورت اقدام مشترک
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران در یادداشتی به تحریم‌های آمریکا واکنش نشان داد.

درخواست تحکم‌آمیز پامپئو از شورای امنیت برای تمدید تحریم‌های ایران
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹

وزیر امور خارجه آمریکا با لحنی تحکم‌آمیز از شورای امنیت سازمان ملل متحد خواسته تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران را تمدید کند.

قالیباف: باید در مقابل زیاده خواهی های طرف مقابل بایستیم
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست ما این است که در مقابل زیاده خواهی های طرف مقابل بایستیم و سیاست های کاهش تعهدات برجامی اجرا شود.

اولیانوف: کارشناسان آمریکایی هوش بالایی دارند؟!
۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین ادعاهای آمریکا علیه برنامه هسته‌ای ایران را کاملا مغرضانه دانست.

تدابیر فوری برای از بین بردن پیامدهای منفی تحریم‌‌ها اتخاذ شود
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴

نماینده دائم ایران در دفتر سازمان ملل در وین بر ضرورت ایجاد یک چارچوب جهت اتخاذ تدابیر فوری برای از بین بردن پیامدهای منفی تحریم‌ها در مسیر مبارزه کشورها با جرم و مواد مخدر تأکید کرد.

حمایت مجدد ریاض از قطعنامه ضدایرانی شورای حکام
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲

شورای وزیران سعودی با طرح ادعاهایی علیه جمهوری اسلامی ایران از قطعنامه اخیر شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی حمایت کرد.

قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام مغایر با اصول قانونی آژانس است
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی با رویه‌ای که پیش گرفته دچار یک اشتباه راهبردی شده است که اثرات منفی بر همکاری‌های ایران با آن دارد.