داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دولت-تدبیر-و-امید
در دولت آقای روحانی قیمت سکه ۸۳۹ درصد رشد کرده است
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰

در ۱۴ مردادماه سال ۱۳۹۲ هر قطعه سکه حدود یک میلیون و ۶۸هزار تومان بوده است که این رقم با رشد ۸۳۹ درصدی در روز گذشته به ۱۰ میلیون و ۳۰هزار تومان رسیده است.

این سوءتدبیرها ربطی به کرونا یا تحریم دارد؟!
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱

آیا حراج ۱۸ میلیارد دلار ارز، ماجرای تلخ بنزین، نساختن حتی یک واحد مسکن برای مردم و.. هم تقصیر کروناست که آقای روحانی همه چیز را به کرونا نسبت می‌دهد؟

فیلم: نعل وارونه...!
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲

نسیم آنلاین: وقتی موسوی خوئینی‌‌ها به جای پاسخگویی مدعی می‌شود.

اینفوگرافیک: طرح‌های دولت قبل از تمسخر تا تحسین
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

دولت روحانی چگونه دست به دامان طرح‌های #دولت قبل شد؟!

دستگیری سپاه از دولت در دوران تحریم
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در سخت ترین شرایط تحریمی، مسوولیت ساخت پالایشگاه نفت آناهیتا که ۱۴ سال از کلنگ زنی آن می گذرد و همچنان زمینی فنس‌کشی شده است، را برعهده گرفت.

مستند اقتصادی کرونای بنفش
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶

جریانات همسو با دولت این روزها در حالی سعی در فرافکنی درباره علت نارضایتی مردم دارند که عملکرد دولت و مجلس همسو با آن طی سال‌های اخیر نتایج خسارت‌بار و سنگینی را بویژه در حوزه اقتصادی متوجه مردم و کشور کرده است.

دولت و مجلس با پول پاشی به دنبال محبوبیت هستند
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

زمانی که در سال ۱۳۹۲ دولت تدبیر و امید بر سر کار آمد انتقادهای فراوانی در خصوص وضعیتی که دولت، ‌اقتصادی را که از دولت قبل تحویل گرفت مطرح بود. تا چندین سال مشکلات به دوش دولت قبل انداخته می‌شد مشاوران و معاونین رییس‌جمهور در پاسخ به آنکه دولت چه کرده است می‌گفتند ما خودرویی را تحویل گرفتیم که در حال سقوط به ته دره بود.

روحانی چرا این روزها عصبانی است؟
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸

آیا با توجه به مشکلات مردم، سخنان و گام‌های روحانی در جهت آرامش و تنش‌زدایی از جامعه است؟ یا توازن در استراتژی رفتار او وجود ندارد؟

روحانی: دولت تدبیر و امید اهل گفت و گو و مذاکره سازنده است
۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

رئیس جمهور در پیامی با ابراز خرسندی از نقش مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در تقویت جریان گفت و گوی اخلاقی، مستدل، منطقی و اثربخش، تاکید کرد: دولت تدبیر و امید اهل گفت و گو و مذاکره سازنده، به نفع ملت ایران است .

دولت و مجلس به دنبال گسترش مناطق آزاد و ویژه به جای اصلاح ساختار بودجه
۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

آنچه از مجلس در شرایط کنونی انتظار می‌رفت، اصلاح ساختار بودجه سال ۹۹ و بررسی کانال‌های گسترش منابع درآمدی دولت بود. گسترش بسیار زیاد مناطق آزاد و ویژه در بحبوحه دغدغه‌های افزایش شدید قیمت بنزین و کاهش منابع درآمدی دولت به جهت کاهش فروش نفت شائبه تصمیم‌گیری انتخاباتی را افزایش می‌دهد و از بی‌تدبیری در برآورد اثر معافیت‌های گسترده مالیاتی در منابع درآمدی دولت و مفسده‌های احتمالی در سوءاستفاده از مشوق‌های مقرراتی حکایت دارد.