داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جن
شیطان هم دارای فرزند است؟
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۵

آیا شیطان هم دارای فرزندانی است و فرزندان شیطان هم ملعون و مطرود هستند؟

کرونا و توطئه‌ای به‌نام «توهم توطئه»
۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸

دیگر سازمان بهداشت جهانی برخلاف شعارهایش در کنترل بیماری‌های خطرناک واگیردار ناموفق بوده است و برای مثال با گذشت حدود نیم قرن از کشف ویروس خطرناک ابولا با کشندگی بعضا تا ۹۰٪ هنوز نتوانسته دارو یا واکسن خاصی برای آن ارائه دهد یا هنوز عامل برخی بیماری های ریشه‌کن شده در زرادخانه‌های بیوتروریستی موجود است.

فیلم: شیاطین جنی چگونه رفتار می‌کنند
۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

بر اساس آیات قرآن شیاطینی از جنس انسان و جن علیه پیامبران فعالیت می‌کنند رهبر انقلاب در سخنرانی نوروزی خود به این مساله اشاره کردند. اما این شیاطین جنی چگونه رفتار می کنند حجت الاسلام رضا محمدی درباره این شیاطین بیشتر توضیح می دهد.

از تسخیر جن تا احضار ارواح و جادوگری؛ CIA به دنبال نیروهای ماورایی
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸

هدف استارگیت، استفاده از توانایی‌های ذهنی و قابلیت‌های روانی و استخدام نیروهای فرازمینی و ماوراءطبیعی برای جمع‌آوری اطلاعات بود. اما آمریکایی‌ها مبدع استارگیت نبودند و پیش از آنها، نازی‌ها در جنگ جهانی دوم با استخدام روان‌شناسان و ساحران سعی کرده بودند برای غلبه نظامی به ابزارهای غیرطبیعی متوسل شوند.

با این ذکر شیطان و جن را از خود دور کنید
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

گفتن این ذکر علاوه بر اینکه شما را در برابر شیطان و جن مصون می‌دارد بلکه باعث برآورده شدن حاجت شما نیز می‌شود.

آیا مار و حشرات از اجنه هستند؟
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰

آیا این درست است که بر طبق روایات مار، حشرات و عقرب‌ها هم از اجنه هستند. آیا حیواناتی هستند که در واقع اجنه باشند؟ بر طبق روایات چه حیواناتی از اجنه هستند؟

رابطه انسان با جن ممکن است؟
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

آیا انسان می‌تواند با جن ارتباط برقرار کند؟ اگر چنین چیزی ممکن است، چگونه ارتباط انسان با جن اتفاق می‌افتد؟ اگر می‌خواهید درباره ارتباط انسان با جن این مطلب را بخوانید.