داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انصارالله
رهبر انصارالله: کشورهای استکباری مسؤول شیوع بیماری‌ها هستند
۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

رهبر جنبش انصارالله یمن با تاکید بر اینکه کشورهای استکبارگر و در راس آن‌ها آمریکا در درجه اول مسؤول شیوع بیماری‌ها و فجایع در جهان هستند، گفت: هرگونه ورود کرونا به یمن با تلاش و نظارت آمریکا و از طریق دست‌نشانده آن در منطقه یعنی عربستان و امارات صورت گرفته و با آن به عنوان اقدامی خصمانه مقابله خواهد شد.

هرگونه تأخیر در پاسخ به اقدام آمریکا، به سود ایران نیست
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن خواستار پاسخ سریع ایران به آمریکا در پی شهادت سردار «قاسم سلیمانی» شد و گفت، تأخیر در این پاسخ به نفع ایران نیست.

دیدار سخنگوی انصار الله یمن در مسقط با ظریف
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله یمن صبح امروز در مسقط با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و در خصوص آخرین تحولات سیاسی و میدانی در یمن گفت و گو و تبادل نظر کرد.

فیلم: جشن بزرگ و خیره کننده میلاد پیامبر در صنعا
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

میلیون‌ها نفر از مردم یمن در آستانه فرخنده میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم با تجمع در صنعا و شمار دیگری از شهر‌های یمن از جمله در الحدیده، صعده میلاد مبارک را جشن گرفتند.

رهبر انصارالله: ادامه حملات ائتلاف سعودی پیامدهای ناگواری برای متجاوزان خواهد داشت
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی گفت، کسانی که به دنبال جنگ و تحریم و در نتیجه تسلیم ما هستند، کار بی‌فایده‌ای انجام می‌دهند و عاقبت کار آنها زیان و خسران است.

ریاض در تلاش برای تماس با انصارالله است
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶

مشاور امور سیاسی در شورای عالی سیاسی یمن با اعلام این‌که طرح صلح پیشنهادی انصارالله مورد استقبال سازمان ملل و برخی کشورها قرار گرفته، اظهار داشت که ریاض در تلاش برای تماس با سخنگوی این جنبش است.

نماینده سازمان ملل با مسئولان انصارالله دیدار خواهد کرد
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

نماینده سازمان ملل در امور یمن برای دیدار با مسئولان انصارالله وارد صنعاء شد.

آیا یمنی‌ها تولید نفت عربستان را صفر می‌کنند
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲

روزنامه رای الیوم در گزارشی به بررسی توانمندی‌های جنبش انصارالله یمن و قدرت روز افزون آن برای مقابله با سعودی‌ها پرداخت.

شلیک موشک جدید انصارالله به نجران
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶

سخنگوی ارتش و کمیته‎های مردمی یمن از شلیک یک فروند موشک بالستیک جدید به نام «قاصم»، به مواضع شبه‌نظامیان سعودی در منطقه نجران خبر داد.

سناریوی اماراتی- سعودی تجزیه یمن
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

امارات علیه عربستان در عدن کودتا کرد؟ روابط امارات و عربستان درجریان تحولات اخیر جنگ یمن دچار تنش شده است؟ خروج امارات از جنگ یمن به معنای عقب نشینی این کشور است؟واقعیت این است که کشور جنگ زده یمن در دو هفته اخیر شاهد تحولات میدانی مهم و متفاوت از چند سال اخیر بود که در خود پیامدهای ژئوپولیتیکی بزرگی نه فقط در صحنه داخلی این کشور، بلکه در کل منطقه نهفته دارد.