داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انصارالله
شرط انصارالله برای مذاکره با سعودی‌ها
۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱

سخنگوی جنبش «أنصارالله» یمن تأکید کرد که مذاکره با عربستان سعودی در سایه تداوم محاصره یمن و حملات آن علیه مردم بی گناه، غیر ممکن است.

رهبر انصارالله: کشورهای استکباری مسؤول شیوع بیماری‌ها هستند
۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

رهبر جنبش انصارالله یمن با تاکید بر اینکه کشورهای استکبارگر و در راس آن‌ها آمریکا در درجه اول مسؤول شیوع بیماری‌ها و فجایع در جهان هستند، گفت: هرگونه ورود کرونا به یمن با تلاش و نظارت آمریکا و از طریق دست‌نشانده آن در منطقه یعنی عربستان و امارات صورت گرفته و با آن به عنوان اقدامی خصمانه مقابله خواهد شد.

هرگونه تأخیر در پاسخ به اقدام آمریکا، به سود ایران نیست
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن خواستار پاسخ سریع ایران به آمریکا در پی شهادت سردار «قاسم سلیمانی» شد و گفت، تأخیر در این پاسخ به نفع ایران نیست.

دیدار سخنگوی انصار الله یمن در مسقط با ظریف
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله یمن صبح امروز در مسقط با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و در خصوص آخرین تحولات سیاسی و میدانی در یمن گفت و گو و تبادل نظر کرد.

فیلم: جشن بزرگ و خیره کننده میلاد پیامبر در صنعا
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

میلیون‌ها نفر از مردم یمن در آستانه فرخنده میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم با تجمع در صنعا و شمار دیگری از شهر‌های یمن از جمله در الحدیده، صعده میلاد مبارک را جشن گرفتند.

رهبر انصارالله: ادامه حملات ائتلاف سعودی پیامدهای ناگواری برای متجاوزان خواهد داشت
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی گفت، کسانی که به دنبال جنگ و تحریم و در نتیجه تسلیم ما هستند، کار بی‌فایده‌ای انجام می‌دهند و عاقبت کار آنها زیان و خسران است.

ریاض در تلاش برای تماس با انصارالله است
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶

مشاور امور سیاسی در شورای عالی سیاسی یمن با اعلام این‌که طرح صلح پیشنهادی انصارالله مورد استقبال سازمان ملل و برخی کشورها قرار گرفته، اظهار داشت که ریاض در تلاش برای تماس با سخنگوی این جنبش است.

نماینده سازمان ملل با مسئولان انصارالله دیدار خواهد کرد
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

نماینده سازمان ملل در امور یمن برای دیدار با مسئولان انصارالله وارد صنعاء شد.

آیا یمنی‌ها تولید نفت عربستان را صفر می‌کنند
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲

روزنامه رای الیوم در گزارشی به بررسی توانمندی‌های جنبش انصارالله یمن و قدرت روز افزون آن برای مقابله با سعودی‌ها پرداخت.

شلیک موشک جدید انصارالله به نجران
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶

سخنگوی ارتش و کمیته‎های مردمی یمن از شلیک یک فروند موشک بالستیک جدید به نام «قاصم»، به مواضع شبه‌نظامیان سعودی در منطقه نجران خبر داد.