داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار یاسر-جبرائیلی
گزارش عضو شورای ائتلاف اصولگرایان از سهم‌خواهی احزاب و اشخاص
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱

سید یاسر جبرائیلی عضو هیئت انتخاب نهایی فهرست اصولگرایان در کانال تلگرامی خود نوشت:  امروز در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اتفاقات مبارکی افتاد که خلاف ادعای سهم‌خواهی بود. 

فیلم: قرارداد محرمانه مسئولان محیط‌‌زیست ایران و آلمان درباره تعویض کولرهای گازی
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

نسیم آنلاین: افشاگری «سیدیاسر جبرائیلی» کارشناس اقتصادسیاسی، از ادامه اجرای چراغ خاموش توافق پاریس توسط دولت

مذاکره با آمریکا یعنی ترور بیشتر
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴

یاسر جبرائیلی کارشناس مسائل سیاسی مطلبی را با اشاره به گفت‌وگو جواد ظریف با مجله اشپیگل در حساب توییتری خود منتشر کرد.

ببر کاغذی FATF به روایت آمار
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳

آمارهای رسمی بانک مرکزی و گمرک جمهوری اسلامی ایران نشان می‌دهند طی دوره ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۸، حجم تجارت خارجی غیرنفتی ایران، چه در حالت حضور در لیست سیاه FATF و چه در حالت تعلیق از لیست سیاه و فراتر از آن، چه در زمان اعمال تحریم‌های سال ۱۳۹۰، چه پس از اجرای برجام و چه پس از خروج آمریکا از برجام، تقریبا بین ۸۰ تا ۱۰۰ میلیارد دلار در نوسان بوده است و از هیچ یک از این رویدادها متاثر نشده است.

عکس: دروغ بزرگ ارتباط مشکل در پرداخت حق‌الزحمه استراماچونی با FATF
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

وجود مشکل در پرداخت حق الزحمه سرمربی استقلال به دلیل عدم الحاق به کنوانسیون‌های دوقلو در راستای تکالیف FATF، یک دروغ بزرگ است. از می ۲۰۱۸ یعنی خروج آمریکا از برجام، پرداخت بانکی دچار مشکل شده اما از طرق دیگر پرداخت انجام می‌شده، منتهی معوقات اخیر ناشی از کوتاهی باشگاه بوده است.

درباره حکم حکومتی
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

تقریبا بلافاصله پس از اینکه مجلس ششم با اکثریت جریان اصلاحات آغاز به کار کرد، نمایندگان این مجلس که یکی از شعارهای انتخاباتی‌شان «اصلاح قانون مطبوعات» بود، با صد امضا طرحی دو فوریتی با همین عنوان تقدیم هیأت‌رئیسه کردند. در این طرح، به نام اصلاح، موادی نظیر «ممنوعیت انتشار مطلب علیه قانون اساسی»، «پایبندی و التزام به قانون اساسی»، «مسؤولیت نویسنده در جرم مطبوعاتی»، «ممنوعیت فعالیت مطبوعاتی هواداران و اعضای گروه‌های ضدانقلاب» و... از قانون مطبوعات حذف شده بود.

سندروم تُنگ ماهی در فهم و حل مساله FATF
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

رنه دکارت، فیلسوف فرانسوی معتقد بود نائل‌شدن به حقیقت، جز از طریق تمرکز ذهن و تعمق طولانی بر ریزترین جزئیات ممکن نیست. مراد از فروکاست‌گرایی و تقلیل‌گرایی که نخستین‌بار توسط او مطرح شد، این بود که می‌توان پدیده‌های پیچیده را به اجزای تشکیل‌دهنده آنها تقسیم کرد، هر جزء را واکاوید و فهمید و سپس با سرهم کردن فهم‌های جزئی، به فهم کل نائل شد.

دولت روحانی در بحث تورم رکورد دولت هاشمی را شکست
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

پانزدهمین قسمت برنامه تلویزیونی میدان انقلاب با حضور اکبر ترکان مشاور سابق رئیس جمهور و یاسر جبرائیلی به روی آنتن رفت.

مکرون به دنبال مقروض کردن ملت ایران است
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

کارشناس مسائل سیاست خارجی خاطرنشان کرد: «تفاوت وضع موجود با خط اعتباری پیشنهادی اروپا این است که الان این اقلام را بخش خصوصی وارد می‌کند، منابعش را هم خودش تامین می‌کند، اما پس از پذیرش این خط اعتباری، دولت -و به‌معنی دقیق کلمه ملت- بدهکار شده و رانتی برای واردکنندگان خاص از ناحیه دولت ایجاد می‌شود.

پشت پرده تصویب و ابلاغ چراغ‌خاموش معاهده پاریس
۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸

دکتر یاسر جبرائیلی در این ویدئو به تشریح روند تصویب و ابلاغ چراغ خاموش معاهده پاریس پرداخته است.